top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
1918. ДОНЕЦЬКИЙ БЛІЦКРИГ

22 вересня у рамках історичного майданчика 25 Форуму видавців відбулася презентація книги Володимира Сікевича “1918. Донецький бліцкриг”. Книга вийшла у світ завдяки видавництву “Залізний тато”. Модераторами заходу були:  представник видавництва Дмитро Савченко та керівник проекту Олексій Бешуля. За словами Д. Савченка, Олексій Бешуля – керівник та натхненник проекту, він народився у Донецьку, брав участь в останній російсько-українській війні. Д. Савченко зазначив, що “Залізний тато” початківці у видавничій справі, а мета видавництва – творити історію зручну для нас та реанімувати той пласт історії, який є не зручним для сусідів. Потім слово взяв Олексій Бешуля. Представлення праці почалося з обговорення її обкладинки. За словами О. Бешулі ставка була зроблена на мінімалізм. Обкладинку виконано у стилі боксерських плакатів 20-30-х рр. у США. Згодом керівник проекту перейшов до розповіді про автора мемуарів.

Детальніше...
 
ДРУГА СВІТОВА. НЕПРИДУМАНІ ІСТОРІЇ

21 вересня 2018 р. в головній читальній залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка у рамках історичного майданчика 25 Book Forum відомий журналіст та популяризатор національної історії Вахтанг Кіпіані презентував книгу “Друга світова. Непридумані історії. (Не) наша, жива, інша”. Книга побачила світ у видавництві “Vivat”.

Детальніше...
 
Презентація видання листування Антіна і Марії Крушельницьких

21 вересня 2018 р. відбувся ще один із понад тридцяти заходів 25-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові – у рамках “Історичного майданчика”, який курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, – у стінах  Інституту Івана Франка НАН України презентовано монументальне видання “АНТІН І МАРІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКІ. ВІРНА СПОВІДЬ ЖИТТЯ. ЛИСТУВАННЯ”.

Детальніше...
 
Презентація українського перекладу книги Вільгельма де Рубрука “Подорож у східні краї”

20 вересня у конференц-залі Палацу Мистецтв відбулась презентація книги “Подорож у східні краї” францисканського ченця XIII ст. Вільгельма де Рубрука. Український переклад ще 1970-х рр. здійснив відомий перекладач із класичних мов Андрій Содомора. Твір де Рубрука вперше вийшов української мовою в книжковому форматі, нове видання є вдосконаленим перекладом.

Детальніше...
 
Історія війн та військового мистецтва

20 вересня у Науковій бібліотеці відбулася презентація 2-го тому видання “Історія війн та військового мистецтва”. Книга побачила світ завдяки видавництву “Фоліо”. У обговоренні взяли участь автори: доктор історичних наук Леонтій Войтович та доктор історичних наук Віктор Голубко. За словами головного редактора та натхненника видання Л. Войтовича,  хронологічні рамки другого тому сягають  першої половини 16 – початку 20 ст. Книга розрахована на масового читача. Завдання цієї праці – пробудити  зацікавлення до військової історії, яка в Україні знаходиться в зародковому стані. Незважаючи на свій науково-популярний формат, видання має значну кількість бібліографічних посилань, містить 711 ілюстрацій та карт. Багато уваги на сторінках книги авторський колектив приділяє участі українського елементу у війнах. Наступного року готується до друку заключний том.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 1 з 170:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom