гороскоп на 2015 года близнецы sms spy mobile here how to spy on a blackberry phone гороскоп скорпион женщина на сегодня site mobile spy uk three network press here spy in my boufriend cell phone best free mobile spy android iphone spy review site spyware for kindle press iphone tracking software reviews cell phone mobile spy software australia here
top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Пленарне засідання науково-практичної конференції

19 травня 2016 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося пленарне засідання Науково-практичної конференції за міжнародною участю “Наукова бібліотека у системі інтеграційних і комунікативних процесів”.

Детальніше...
 
Програма науково-практичної конференції

Шановні колеги!

Пропонуємо до вашої уваги програму науково-практичної конференції за міжнародною участю “Наукова бібліотека у системі інтеграційних і комунікативних процесів”, яка відбудеться 19-20 травня 2016 р.

 
Проблеми рейтингування університету в сучасному науково-інформаційному просторі: бібліотечний аспект

Початок ХХІ сторіччя ознаменувався активною інформатизацією усіх сфер діяльності людини. У даному контексті сучасні світові рейтинги вищих навчальних закладів формуються не лише за академічною репутацією, як відбувалося раніше, але і за ступенем присутності навчального закладу та його структурних одиниць у віртуальному інформаційному просторі. Ця присутність полягає в: оперативному висвітленні подій у житті університету на його основних сайтах, використанні технологій електронного навчання, створенні та повноцінному використанні електронних архівів наукових публікацій тощо.

Детальніше...
 
Візит французького фотохудожника Ферранте Ферранті

17 травня 2016 р. Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка відвідав відомий французький фотохудожник Ферранте Ферранті. Для поважного гостя, колег із Французького альянсу у Львові та студентів французької філології Франкового університету директор найдавнішої в Україні книгозбірні Василь Кметь провів екскурсію французькою мовою, ознайомивши з минулим та сьогоденням бібліотеки, її найцікавішими книжковими пам’ятками.

Детальніше...
 
Шановні колеги!

Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує вас взяти участь у науковій конференції “Наукова бібліотека у системі інтеграційних і комунікаційних процесів”, яка відбудеться 19–20 травня 2016 р.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 1 з 84:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Franko.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom