top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Семінар “Авторитет судової влади…”

Упродовж 19-20 червня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбувався семінар “Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду”.

Детальніше...
 
Львів успішно відбудовано!

21 червня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася історично-рольова гра “LEOPOLIS 1527: ВІДРОДЖЕННЯ З ПОПЕЛУ”. Львівські школярі – члени та слухачі Львівської обласної малої академії наук – в ігровій формі відбудовували Львів після страшної пожежі, а відтак творили своє нове місто. Згідно з правилами гри діти враховували-вивчали історичні реалії початку XVI ст., відтворювали політичні, господарські та культурні традиції національних громад: польської, німецької, української, єврейської та вірменської. Ці п’ять команд, змагаючись одна з одною і водночас співпрацюючи, здобували досвід організації життя у самоврядній громаді. Виправляли шкіри у кушнірні, ліпили віск у воскобійні, виготовляли ювелірні прикраси в золотарні, ловили рибу в озері, купляли прянощі та продукти у різницькій ятці, варили пиво – здобуваючи бали та інвестуючи зароблене в розбудову міста!

Детальніше...
 
До 120-річчя відкриття кафедри астрономії у Львівському університеті

22 червня 2017 р. о 15 год. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) – відбудеться п’ятдесят сьоме засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi, присвячене 120-річчю від дня відкриття кафедри астрономії у Львівському університеті.

Співорганізатори: Астрономічна обсерваторія ЛНУ ім. Івана Франка, Кафедра астрофізики ЛНУ ім. Івана Франка, Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка, Науково-освітній консорціум ГеоГеліоАстроФізика.

 

Детальніше...
 
Семінар “ІЛАРІОН (ОГІЄНКО): МИТРОПОЛИТ, ПРОФЕСОР, ПОЕТ”

Семінар “ІЛАРІОН (ОГІЄНКО): МИТРОПОЛИТ, ПРОФЕСОР, ПОЕТ”

14 червня 2017 р.

(Співорганізатори: Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, Товариство “Холмщина”)

Детальніше...
 
"Буквордс" – 2017

У рамках 10-ого Дитячого форуму у Львові Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка уже вкотре приймала переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України». Для них бібліотеку перетворено на містичну школу «Буквордс»,  добре знайому їм із книжок про юного чарівника Гаррі Поттера, але переосмислену в навчально-ігровому ключі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 1 з 130:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom