top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Зустріч із письменницею

19 липня 2019 р. о 13.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться творча зустріч із письменницею Ганною Клименко-Синьоок. Модераторка – Оксана Левицька.

Детальніше...
 
“Підзамчу – 150 років”

Директор Наукової бібліотеки Василь Кметь взяв участь у дискусії в рамках Фестивалю “Підзамчу – 150 років”, що відбулася у Палаці культури ім. Г. Хоткевича. Захід відбувся за ініціативи Львівської міської ради та громадських діячів у співпраці із Львівською обласною адміністрацією, дирекцією вокзалу станція “Підзамче”, Галицькою районною адміністрацією, Шевченківською районною адміністрацією, львівською філією АТ “УкрПошта”, ПАТ “Укрзалізниця” регіональною філією “Львівська залізниця”.

Детальніше...
 
“Ніч у Львові”

У рамках фестивалю “Ніч у Львові” та мистецької акції “Ангелотворення” 13 липня 2019 р. у дворику Львівської ратуші відбулася презентація документальної хроніки про щоденне життя та пам’ятки Львова 1929 р. У виявленні сакральних контекстів та ідентифікації ангельських зображень в архітектурі давнього Львова спікером був директор Наукової бібліотеки, історик Василь Кметь. Дослідник розповів учасникам про становлення кінодокументалістики у міжвоєнний період, звернув увагу на пропагандистські політичні цілі формування контенту, але передусім – джерельну цінність кінострічки, де зафіксовані унікальні миті щоденного життя міста: львівські “хмарочоси”, рух трамваїв, парки, костели та церкви, і, звісно, – самі львів’яни. Стрічка не позбавлена певних неточностей у коментарях – автор вказує на зйомки з ратуші краєвиду, у центрі якого височіє вежа (очевидно, насправді знімав із підйому на Високий Замок), чи називає каплицю Трьох Святителів Ставропігійського комплексу каплицею “Трьох королів”. Цікавими для сучасників є й елементи щоденного побутового спілкування – перехожі на вулицях, урочисті демонстрації, торговці на Ринку. Старша жінка, яка виходить із каплиці Боїмів і чинно хреститься… за грецьким звичаєм. І багато іншого, що насправді менше цікавило оператора-режисера, але є важливим сьогодні для вивчення історії Львова.

Детальніше...
 
“Ангели: від ікони до кітчу”

11 липня 2019 року співробітники Наукової бібліотеки ЛНУ ім.Івана Франка відвідали унікальну експозицію “Ангели: від ікони до кітчу” у Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького (у співпраці з Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея Ya Gallery Міністерство культури України). Експозиція ілюструє інтерпретацію образів ангелів від іконографії до масової культури. Проект об’єднав понад 20 музеїв та культурних інституцій України, охопив близько 400 експонатів різних епох, жанрів і стилів.
Висловлюємо щиру подяку генеральному директору Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького - Тарасові Возняку за сприяння та можливість відвідати виставку!

 
Перекладацька майстерня LitTransformer

У Науковій бібліотеці Львівського університету розпочалась перекладацька майстерня LitTransformer.
Запрошений почесний гість — Арон Аджі з м. Айова, президент Американської асоціації літературних перекладачів (ALTA), лауреат престижних нагород National Translation Award і NEA Translation Fellowship, автор та розробник унікальної методики перекладу, суть якої полягає у «посередницькій» ролі англійської мови в процесі перекладу.
Учасники майстерні представлятимуть такі міста: Рейк’явік, Ісландія; Норвіч, Велика Британія; Барселона, Іспанія; Бухарест, Румунія; Утрехт, Нідерланди; Прага, Чеська Республіка.
Організатори: команда офісу Lviv City of Literature спільно з ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка та Управління Культури Львівської міської ради.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 1 з 189:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom