top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“Ангели: від ікони до кітчу”

11 липня 2019 року співробітники Наукової бібліотеки ЛНУ ім.Івана Франка відвідали унікальну експозицію “Ангели: від ікони до кітчу” у Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького (у співпраці з Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея Ya Gallery Міністерство культури України). Експозиція ілюструє інтерпретацію образів ангелів від іконографії до масової культури. Проект об’єднав понад 20 музеїв та культурних інституцій України, охопив близько 400 експонатів різних епох, жанрів і стилів.
Висловлюємо щиру подяку генеральному директору Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького - Тарасові Возняку за сприяння та можливість відвідати виставку!

 
Перекладацька майстерня LitTransformer

У Науковій бібліотеці Львівського університету розпочалась перекладацька майстерня LitTransformer.
Запрошений почесний гість — Арон Аджі з м. Айова, президент Американської асоціації літературних перекладачів (ALTA), лауреат престижних нагород National Translation Award і NEA Translation Fellowship, автор та розробник унікальної методики перекладу, суть якої полягає у «посередницькій» ролі англійської мови в процесі перекладу.
Учасники майстерні представлятимуть такі міста: Рейк’явік, Ісландія; Норвіч, Велика Британія; Барселона, Іспанія; Бухарест, Румунія; Утрехт, Нідерланди; Прага, Чеська Республіка.
Організатори: команда офісу Lviv City of Literature спільно з ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка та Управління Культури Львівської міської ради.

 
"Велика війна у фондах Бібліотеки"

3 липня у рамках Симпозіуму "Війни, насильства, революції в Україні (1914–1923 рр.)" у Науковій бібліотеці розгорнуто виставку "Велика війна у фондах Бібліотеки".

Детальніше...
 
Вшанування пам'яті львівських професорів

У Львові перебуває велика група вчених із Вроцлава, Ополя та інших міст Республіки Польща, які приїхали вшанувати пам'ять львівських професорів, яких розстріляли нацисти в ніч на 4 липня 1941 р. У рамках програми відвідин міста вчені з Польщі завітали й до Наукової бібліотеки. Тут вони ознайомились з історією книгозбірні, а також оглянули оригінальні видання праць львівських професорів, які загинули у часи Другої світової війни.

 
Мертві живуть. Через Львів і Вроцлав шляхом злочину на Вулецьких Пагорбах

1 липня у Науковій бібліотеці відбулась презентація путівника “Mortui vivunt. Przez Lwów i Wrocław szlakiem zbrodni na Wzgórzach Wuleckich” (“Мертві живуть. Через Львів і Вроцлав шляхом злочину на Вулецьких Пагорбах”). Це – перша спільна польсько-українська публікація, що торкається злочину щодо львівської інтелігенції у липні 1941 р. Автори: Kamilla Kędzia-JasińskaStepan Bilostockyj та Василь Кметь. В презентації путівника взяли участь ректор Львівського університету Володимир Мельник, представники Генерального консульства Республіки Польщі у Львові(Konsulat Generalny Rp We Lwowie), Центру міської історії Центрально-Східної Європи (Центр міської історії), Науково-технічна бібліотека НУ "Львівська політехніка", бібліотеки УКУ (Центр Шептицького), Університету третього віку, львівські гіди та зацікавлені.

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 3 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom