top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Ангел без крил чи людина, яка навчилась літати. 8 цікавих фактів про художника-монументаліста Юліана Буцманюка

У товстелезній книзі Історії та Життя, яка пишеться ось уже кілька тисяч років, є один допис, зроблений філігранним і дуже акуратним почерком. Стосується він видатного українського художника-монументаліста Юліана Буцманюка. Останній народився на Львівщині, а відтак і без Львова його життя уявити складно. Враховуючи талант митця, а також його безцінний внесок у розвиток української культури, хочеться сподіватися, що світогляд українця також важко уявити без обізнаності з роботами Буцманюка. 3 липня 1885 року художник народився. Використаємо цей привід, аби сказати про нього кілька слів.

Детальніше...
 
ІСТОРИЧНИЙ МАЙДАНЧИК XXV ФОРУМУ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ

Традиційно Наукова бібліотека координує історичний кластер Форуму видавців у Львові. Цього року у Бібліотеці  відбудеться близько 50 заходів.

Детальніше...
 
Федір Максименко – хранитель європейської книги у Львові

9 вересня 2018 року в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбулася лекція доц. В. Кметя “Федір Максименко – хранитель європейської книги у Львові” про видатного українського вченого-бібліографа й книгознавця. Захід було організовано в рамках Дні європейської спадщини у Львові (European Heritage Days in Lviv). Наукова бібліотека Франкового університету вперше взяла участь у цих заходах, які започаткувала Рада Європи ще 1991 р. з метою привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

 

Детальніше...
 
Купріянович – один із нас!

7 вересня 2018 року в Науковій бібліотеці Львівського університету відбулась зустріч із Григорієм Купріяновичем, головою Українського Товариства у Любліні, істориком, громадським діячем. Він відвідав Львів як почесний гість та спікер на ІІІ Форумі партнерства в рамках VІІ Українсько-польського Фестивалю партнерства.

Детальніше...
 
У Науковій бібліотеці відбулась Літня навчально-пізнавальна школа “Літо з книгою” (організовано спільно з Львівською обласною Малою академією наук)

18 червня 2018 року – першого дня учасники Школи ознайомились з історією найстарішої бібліотеки України, оглянули головне сховище, відвідали сховище періодичних видань, а також дізнались про мистецтво реставрації найдавніших книжкових раритетів.  Завідувач відділу наукової реставрації Євгенія Рябчун-Кабарівська та реставратор Анна Галабурда провели для слухачів Школи майстер-клас із виготовлення записників.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 3 з 170:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom