гороскоп на 2015 года близнецы sms spy mobile here how to spy on a blackberry phone гороскоп скорпион женщина на сегодня site mobile spy uk three network press here spy in my boufriend cell phone best free mobile spy android iphone spy review site spyware for kindle press iphone tracking software reviews cell phone mobile spy software australia here
top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Гра “ВТЕЧА З ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ 2.0”

25 березня 2017 р., у Львівському національному університеті імені Івана Франка – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Сотні учнів разом із батьками відвідують факультети та коледжі, знайомляться із найдавнішим навчальним закладом України. Широко розкриті для усіх спраглих знання і двері Наукової бібліотеки Університету, яка ось уже понад чотириста років гостинно приймає читачів, є простором для діалогу, місцем живої зустрічі мислячих людей.

Яскравий приклад, як стіни університетської книгозбірні згуртовують студентську та учнівську молодь, – це сьогоднішній захід інноваційної освіти у форматі симуляційної гри “ВТЕЧА З ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ 2.0”, який активно проходить зараз у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка. Співорганізатори заходу: Майстерня ігрофікації “EduGames” спільно з ЛММГО “Молодіжне об’єднання “Граніт”, ГО “Памолодь”. Проект реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, яка фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Детальніше...
 
“Український досвід реформаційної екзегетики та толеранції”

Сьогодні як ніколи для нашого суспільства є актуальним пошук нових поглядів та моделей розвитку, що не можливо зробити без вивчення та аналізу минулого. Саме тому 24 березня 2017 р. в головному читальному залі  Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося засідання Міждисциплінарного семінару “Modus Legendi”, присвячене 500-річчю Реформації в Європі – “Український досвід реформаційної екзегетики та толеранції”. У семінарі взяли участь: директор Наукової бібліотеки Василь Кметь та єпископ Церкви Християн Віри Євангельської, доктор богослов’я, відомий проповідник та релігійний дисидент Василь Боєчко, релігійна та академічна громада Львова, студенти та бібліотекарі. У річницю реформації говорили про досвід комунікації, традицію екзегетики та толеранцію на прикладі контактів представників різних конфесій на українських землях.

Детальніше...
 
Презентація книги Віталія Гайсенюка "Початок кінця. Москвофіли у Великій війні (1914-1918)"

27 березня 2017 року о 15.00 в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться презентація книги кандидата історичних наук Віталія Гайсенюка "Початок кінця. Москвофіли у Великій війні (1914-1918)".

Детальніше...
 
СИМУЛЯЦІЙНА ГРА “ВТЕЧА З ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ 2.0”

25 березня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться захід інноваційної освіти для молоді у форматі симуляційної гри “Втеча з планети Земля 2.0” (з 10.00 до 19.00). Співорганізатори: Майстерня ігрофікації “EduGames” спільно з ЛММГО “Молодіжне об’єднання “Граніт”, ГО “Памолодь”. Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, яка фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.


Детальніше...
 
До 500-річчя Реформації у Європі

24 березня 2017 р. о 15.30 у головному читальному залі (вул. Драгоманова, 5) відбудеться чергове засідання міждисциплінарного семінару Наукової бібліотеки “Modus Legendi”: “Український досвід реформаційної екзегетики та толеранції” (за участі єпископа Церкви християн віри євангельської Василя Боєчка). Захід приурочено до 500-річчя Реформації у Європі.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 4 з 124:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom