top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Засідання Львівського зонального методичного об’єднання бібліотек ВНЗ України

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка – у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації” – 18 травня 2017 року відбулося засідання Львівського зонального методичного об’єднання бібліотек ВНЗ України.

Згідно з програмою було обговорено питання удосконалення структури планово-звітної документації, сформульовано й затверджено пропозиції щодо внесення змін до Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1058 від 27 вересня 2012 р. “Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації”, а також – пропозиції щодо доповнення “Таблиці основних статистичних показників роботи бібліотек ВНЗ України”.

 
Всеукраїнська науково-практична конференція. День другий

Другий день Всеукраїнської науково-практичної конференції “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації” у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов у насиченому ритмі. Робота розгорнулася у чотирьох секціях: “Соціокультурна та профорієнтаційна діяльність бібліотек”, “Інформаційно-аналітична продукція та обслуговування користувачів в університетській бібліотеці”, “Історія бібліотек, формування бібліотечних фондів та читання” та “Фонди наукової бібліотеки: джерелознавчі дослідження та соціокультурне значення”.

 

Детальніше...
 
Традиції академічного читання

В рамках Фестивалю науки учасники всеукраїнської науково-практичної конференції “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації” мали нагоду ознайомитися з експозицією книжкових колекцій відомих у науці та культурі особистостей, бібліотеки яких увійшли до університетського фонду. Вивчення історії формування та поширення приватних книжкових збірок є важливим засобом дослідження культури читання та інституційного розвитку академічного середовища, дозволяє відтворити та зрозуміти специфіку науково-освітніх та суспільних процесів на різних етапах становлення книгозбірні.

Детальніше...
 
Наукова бібліотека Франкового університету розпочала заходи до Фестивалю науки

15 травня 2017 р. в рамках заходів Всеукраїнського фестивалю науки Василь Кметь, директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, прочитав профорієнтаційну лекцію “Бібліотека – арсенал університетської науки” для учнів 9-11 класів львівської спеціалізованої середньої школи № 37 з поглибленим вивченням французької мови.

Детальніше...
 
Платформа Web of Science та природничі і точні науки

16 травня 2017 р. з 13.00 до 14.30 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) відбудеться науково-методичний семінар “Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)” з акцентом на природничих і точних науках.

Доповідь-презентацію проведе спеціаліст з навчання “Clarivate Analytics” – старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, к. біол. н. Тихонкова Ірина.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 4 з 130:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom