top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід

28-29 вересня 2017 року відбулися VIII Міжнародна науково-методична конференція та Форум молодих економістів-кібернетиків “Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід”. Відкриття конференції та пленарне засідання відбулися у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка. Участь у Конференції взяли фахівці зі Львівського національного університету ім.Івана Франка, Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя, Вінницького національного аграрного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Хмельницького національного університету, Жешувського та Яґелонського університетів (Польща), Могилівського державного університету продовольства (Білорусь) та Технологічного університету Таджикістану.

Детальніше...
 
«Fresh Reading Lviv»

29 вересня у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек у найдавнішій книгозбірні України – Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка – відбулася презентація документального фільму «Свіже Читання Львів».

 

Детальніше...
 
Вельмишановні Колеги!

Вітаю всіх із нашим професійним святом і бажаю здоров’я, наснаги та мирного неба. Нехай благословенням святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії завжди будуть успішними наші стратегії та сповненими сподівання.
Бажаю, щоб кожен із нас пізнав і розкрив простір Бібліотеки в собі – адже важливо, щоб це поняття означало не тільки місце праці чи, часто, неоціненого оточенням подвижництва. Бібліотека – це спосіб мислення, modus vivendi, це і пошук того шляху саморозвитку, який в античності називали “дозвіллям”, немислимим для Сенеки без книги та читання.
Нехай задумливі мандри таємничими лабіринтами книгосховищ і динамічними переходами електронних баз завжди ведуть нас до усвідомлення найважливіших категорій нашого співбуття: уміння цінувати час, відповідальності, гідності та взаємного прощення.
Бо таки найважливіший для нас історичний етап – сьогодення, а вияв справжньої мудрості, як навчає наскрізна античність – у вмінні поєднати всі часи: практику дня нинішнього оперти на досвід минулого, щоб майбутнє зайняти заздалегідь. І хто, як не бібліотекарі, у своїй місії найкраще переконають світ у потребі пізнання та читання, бо в скарбницях книгозбірень немає авторів, “з ким бесіда була б небезпечною, дружба – фатальною, пошана – витратною”, як стверджував цитований вище автор. 
То ж разом із творчою групою митців бажаю всім нам гарної “фруктової” праці та завжди радісних і смачних її плодів!

Із повагою,

директор Наукової бібліотеки
Львівського національного університету
імені Івана Франка,
голова методичного об’єднання
бібліотек ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації
Західного регіону України доцент Василь Кметь

 
Відкриття семінару VERBUM et SCRIPTUM

28 вересня 2017 року о 15.30 у Науковій бібліотеці (вул. Драгоманова, 5, методичний кабінет, 3 поверх) відбудеться відкриття Міждисциплінарного наукового семінару VERBUM et SCRIPTUM на тему “Текст – автор – текст: “безликі” наслідувачі “вічних” істин. Роль риторичних трактатів (XVIXVIII ст.) та їхніх авторів в процесі творення і поширення знань”. Доповідач: Євген Гулюк. Модератор: Микола Ільків-Свидницький. Учасники семінару: Василь Кметь, Іван Альмес, Назарій Лоштин. Запрошуємо усіх зацікавлених!

 
Екскурсія для учнів середньої школи № 37

22 вересня 2017 року Наукову бібліотеку ЛНУ ім.Івана Франка відвідали учні 6 та 10 класів львівської Середньої школи № 37 з поглибленим вивченням французької мови. Ознайомчу екскурсію для учнів провів випускник цієї ж школи, директор університетської книгозбірні Василь Кметь.
Майбутні читачі Наукової бібліотеки мали нагоду дізнатися цікаві факти з історії книгозбірні, оглянути бібліотечні приміщення, а також відвідати відділ, де зберігаються найдавніші пам’ятки Бібліотеки.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 4 з 152:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom