top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Про злочин на Вулецьких пагорбах по-новому і в один голос

Із нагоди 80-ї річниці вибуху Другої світової війни Осередок “Пам'ять і майбутнє” – Центр історії Депо у Вроцлаві (Centrum Historii ZajezdniaZajezdnia we Wrocławiu) за співпраці з Вроцлавською Політехнікою та Науковою бібліотекою Львівського національного університету імені Івана Франка видав історичний путівник “Mortui vivunt. Przez Lwów i Wrocław szlakiem zbrodni na Wzgórzach Wuleckich” (“Мертві живуть. Через Львів і Вроцлав шляхом злочину на Вулецьких Пагорбах”). Це – перша спільна польсько-українська публікація, що торкається злочину щодо львівської інтелігенції у липні 1941 р.

Детальніше...
 
Феномен Європи: державотворчі та інтеграційні процеси

Шановні колеги гуманітарних факультетів! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ міжнародній студентській конференції: «Феномен Європи: державотворчі та інтеграційні процеси».

Конференція відбудеться 1-2 листопада 2019 року на базі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Драгоманова, 5). Робочі мови конференції: українська, англійська, російська, польська.

Детальніше...
 
Шановні читачі!

Із 1 липня 2019 року

читальні зали Наукової бібліотеки

обслуговуватимуть за літнім часом:

із 10.00 до 18.00.

Субота, неділя: вихідні дні.

 
Запрошуємо!

Нагадуємо, що до кінця червня у Науковій бібліотеці Ви можете оглянути авторську фотовиставку Ігоря Сальнікова та Вікторії Темної “Палац у саду – перлина Кримського ханства”. Експозицію присвячено культурній спадщині кримськотатарського народу – палацові кримських ханів у Бахчисараї. Усі світлини автори зробили упродовж проекту 2012–2013 рр., що передбачав зйомку всіх об’єктів Бахчисарайського музею-заповідника з метою подання заявки на внесення музейного комплексу до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО.

 
Подарунок для бібліотеки

У рамках показу кінострічки “Як починалася війна. Кінохроніки. Свідки” (із серії “Після Майдану. Крим”), що відбувся у Меморіальному музеї тоталітарних режимів “Територія Терору” за підтримки Міністерства інформаційної політики України, організатори передали у фонди Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка добірку книг, що розкривають реалії захоплення Криму під час російської агресії, а також видання про лідерів кримськотатарського народу, політв’язнів Кремля, низку періодичних видань.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 4 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom