top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
ПАМ’ЯТЬ – ДІАЛОГ – РЕІНТЕРПРЕТАЦІЯ

Саме під таким гаслом проходить 410-й рік історії Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, цьому ж присвячена і ювілейна конференція, що відбудеться 26 жовтня 2018 р. Дослідження давніх бібліотечних колекцій передбачає не лише забезпечення виконання консерваційних та реставраційних робіт для їх збереження, але й розширення можливостей доступу, що здійснюється шляхом створення електронних архівів. Саме створенню новітніх ресурсів на основі опрацьованих рукописних та стародрукованих матеріалів служитиме новий технічний комплекс “Zeutschel” з належним технічним та програмним забезпеченням, що встановлений у лабораторії Наукової бібліотеки.

Детальніше...
 
Церкви Холмщини

5 червня 2018 року у Бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбувся захід, присвячений наслідкам полонізаційно-ревіндикаційної акції – науковий семінар "Акція руйнування православних церков на Холмщині та Південному Підляшші (1938 р.): до 80-ї річниці". Із доповіддю виступив відомий історик, голова Українського Товариства, директор Підляського наукового інституту, автор численних публікацій з історії українського національного руху та Православної Церкви у Польщі Григорій Купріянович.

Детальніше...
 
Доля у вишитих візерунках

29 травня 2018 року в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка вже вкотре відбулася зустріч у рамках міжкультурної комунікації. До найдавнішої книгозбірні України завітала кримськотатарська мисткиня Ельміра Бєлялова, яка розповіла присутнім про техніку та символіку кримськотатарської вишивки, деякі особливості традиційного вбрання, а також проілюструвала свою розповідь репродукціями картин із краєвидами Криму.

Детальніше...
 
Львів як ”місто столичне”

24-25 травня у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось засідання XIV Українсько-польської наукової конференції “Львів: місто – суспільство - культура”. Цьогорічна тематика конференції – “Львів як ”місто столичне”. Організатори конференції: Львівський національний університет імені Івана Франка та Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Львівська міська рада.

Детальніше...
 
Реставрація пам'яток із фондів Наукової бібліотеки

17 травня 2018 року в Науковій бібліотеці відбулося засідання Міждисциплінарного семінару Modus Legendi “Реставрація та удоступнення пам'яток із фондів Наукової бібліотеки” (із циклу "Бібліотека для науки"). Із нагоди Фестивалю науки співробітники відділу наукової реставрації розповіли про один із пріоритетних напрямків роботи університетської книгозбірні – реставрацію раритетних видань та удоступнення їх для подальших наукових досліджень.Під час семінару виголосили доповіді: завідувач відділу наукової реставрації Євгенія Рябчун-Кабарівська, а також Анна Галабурда й Оксана Галабурда.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 4 з 170:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom