top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Пів століття опору

Останній день Форуму Видавців ознаменувався низкою цікавих заходів, у тому числі презентацією книги Ґульнари Бекірової «Пів століття опору: кримські татари від вигнання до повернення (1941–1991 роки). Нарис політичної історії», яка побачила світ цього року у видавництві «Критика». Перше (російськомовне) видання монографії було видано у 2008 р., однак її український переклад було істотно доповнено і переосмислено. Як здавалося донедавна, повернення кримських татар на Батьківщину завершилося, проте події останніх років довели, що їхній шлях й опір тривають далі.
У презентації, крім авторки, взяли участь народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, а також віце-ректор УКУ, колишній політв’язень і член-засновник Української Гельсінської групи Мирослав Маринович. Захід модерував Андрій Мокроусов.

Детальніше...
 
"ВОЛЯ: The WILL"

16 вересня 2017 року в рамках заходів Форуму видавців у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбулася презентація видавничого проекту "ВОЛЯ: The WILL". Уперше в Україні автори цього амбітного проекту вирішили створити український фантастичний комікс у жанрі альтернативної історії, події в якому розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 року. Збірка складається з трьох окремих історій. І хоч події відбуваються в умовному світі, читач може з легкістю впізнати реальні історичні постаті, такі як: Михайло Грушевський, Павло Скоропадський, Нестор Махно, Максим Кривоніс та інші.

Детальніше...
 
До 120-річчя від дня народження професора Д. Похилевича

Професор Франкового університету Микола Крикун передав до фондів Наукової бібліотеки дослідження Д. Похилевича “Нариси з історії селян Великого князівства Литовського другої половини XIV – першої половини XVI століття” (видання до друку підготував проф. М. Крикун).

Детальніше...
 
МАНДРИ СВІТАМИ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ІСТОРІЇ

16 вересня в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка в рамках Форуму видавців відбулася зустріч, яка мала на меті обговорити літературний напрям альтернативної історії та видавничі новинки, які його представляють. Розмову вели Дмитро Шурхало – журналіст «Радіо Свобода», автор «Української якбитології», яка цьогоріч витримала третє, доповнене видання, і Максим «Січеславець» Беспалов – письменник, тревел-блогер, автор роману «Східний Вал. 1985», модерував Ігор Петрій.

Детальніше...
 
ПОЗА ФОКУСОМ ІСТОРИЧНОГО МАЙДАНЧИКА: ЗУСТРІЧ ІЗ ОЛЕКСАНДРОМ АВРАМЕНКОМ

14 вересня 2017 року в читальному залі періодики Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відомий мовознавець і педагог прочитав для вчителів шкіл Львова доповідь “ПОДОЛАННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ НЕГРАМОТНОСТІ”, поділившись своїми спостереженнями за змінами у процесі засвоєння учнями інформації.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 5 з 152:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom