top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Про “Кримнаш“, або “хворост в мєду“

У рамках освітньо-інформаційної програми, присвяченої реаліям агресії Російської Федерації проти України, відбувся показ кінострічки “Як починалася війна. Кінохроніки. Свідки” (режисер – Ігор Малахов) із серії “Після Майдану. Крим”, а також дискусія за участі: Еміне Джапарової, першої заступниці Міністра інформаційної політики України, Василя Кметя, директора Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, та Амета Бекірова, одного з героїв фільму, медіатора Музею “Територія Терору”. Модераторка: журналістка і письменниця Єва Райська (Мар’яна Максимова).
Участь у заході також взяли небайдужі львів’яни, представники громади кримських татар, студенти історичного факультету Франкового університету та гості міста.

 
“Активні канікули в Alliance française”

У рамках програми “Активні канікули в Alliance française” Alliance française de Lviv маленькі шанувальники французької мови відвідали найдавнішу бібліотеку України. Діти мали нагоду ознайомитись із історією Наукової бібліотеки Франкового університету, оглянути читальні зали та сховище, дізнатись про особливості роботи із бібліотечним каталогом. Проте юні книгомани й не сподівались, що на них чекає справжня бібліотечна магія – упродовж подорожі лабіринтами найдавнішої книгозбірні на них чекали сюрпризи та книжкові скарби. Діти мали нагоду зазирнути у стародавній підручник із французької мови, відшукати на полицях видання Франсуа Рабле, Шарля Перро, Антуана де Сент-Екзюпері, а також почаклувати над книгою Марії Кюрі-Склодовської. Відтак, натхненні книжковими знахідками, маленькі книгомани обіцяли справно вчитися та обов’язково повернутись у стіни університетської книгозбірні.

 
Зустріч з ректором

11 червня ректор ЛНУ імені Івана Франка професор Володимир Мельник взяв участь у розширеному засіданні науково-методичної ради Наукової бібліотеки. Ректор представив працівникам книгозбірні вичерпну інформацію про результати роботи Університету у попередні роки, успіхи колективу найстарішого вишу України в науковій роботі та поділився власними міркуваннями про важливість Бібліотеки для академічної традиції Франкового Університету. Колектив Бібліотеки обговорив з ректором стратегію розвитку Наукової бібліотеки. Окрім того, працівники книгозбірні мали нагоду поставити запитання до професора В. Мельника як кандидата на посаду ректора.

 
Літня школа "Leopolis"

Львівська обласна Мала академія наук запрошує учнів 8-11 класів у літню школу «Leopolis».
Якщо ви цікавитесь історією Львова, хочете детальніше дізнатись про події, які тут відбувались та про людей, які тут жили, а також знайти нових друзів та отримати нові позитивні емоції в екскурсійній поїздці, тоді ми чекаємо на вас!

Детальніше...
 
Кримськотатарська культура: погляд зблизька”

4 червня 2019 р. о 16.00 в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться 88 засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: Полілог єдності на тему “Кримськотатарська культура: погляд зблизька”. Доповідач – старший науковий співробітник Львівського музею історії релігії, к.і.н Аблаєва Ульвіє Османiвна.
Під час семінару Ви матимете нагоду дізнатись маловідомі факти з історії і традиційної культури кримських татар, особливості етногенезу, релігійного світогляду, традиційної медицини, народного одягу. Формат семінару передбачає можливість дискусії.
Запрошуємо всіх охочих!

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 5 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom