top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Візит до однієї з найбільших книгозбірень Полтавської області

3 березня 2018 року директор Наукової бібліотеки з робочим візитом відвідав Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І.П.Котляревського, яка є однією з найбільших книгозбірень області, а також – інформаційним, культурно-просвітницьким, науково-методичним, координаційним центром для бібліотек всіх систем регіону. Під час зустрічі з бібліотекарями м. Полтави Василь Кметь розповів колегам про найдавнішу бібліотеку України, її фонди та принципи організації роботи. Присутні мали нагоду обговорити проблеми бібліотечної сфери в Україні, перспективи та виклики сьогодення у контексті інформаційних технологій.

Детальніше...
 
Тарас Кузьо

24 лютого 2018 р. Наукову бібліотеку Університету відвідав британський та канадський політолог українського походження Тарас Кузьо. Відомий у світі фахівець з історії Незалежної України передав до фондів книгозбірні власні англомовні монографічні дослідження, що охоплюють період від часів “перебудови” та розпаду СРСР до агресії Путінської Росії у сьогоденні. Дослідник також ознайомився із історією Наукової бібліотеки, книжково-документальними експозиціями у головному читальному залі.

 
Пам’яті Номана Челебіджіхана

23 лютого 2018 року у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбулося засідання Міждисциплінарного семінару MODUS LEGENDI: ПОЛІЛОГ ЄДНОСТІ, присвячене 100-річчю від трагічної загибелі кримськотатарського лідера, письменника, Голови Національного уряду Кримської Народної Республіки, Таврійського муфтія Номана Челебіджіхана (1885-1918). Доповідачі – бібліотекар Наукової бібліотеки Зульфіє Яг’яєва, керівник спілки учасників бойових дій “Асоціація Комбатантів” Тимур Баротов, представник Духовного управління мусульман АР Крим Ернест Абкелямов. Варто зазначити, що вшанування пам’яті Номана Челебіджіхана у Львові відбулося вперше. У стінах найдавнішої книгозбірні зібрались і представники кримськотатарської громади, і ті, для кого постать Н.Челебіджіхана ще маловідома.

 

Детальніше...
 
До 130-річчя від дня народження Василя Барвінського

19 лютого 2018 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбулось засідання Міждисциплінарного семінару, присвяченого 130-й річниці від дня народження відомого, композитора, педагога, організатора безлічі музичних заходів, адміністратора, експериментатора й новатора, директора Вищого музичного інституту ім. М. Лисенка – Василя Барвінського.

Детальніше...
 
Засідання секції бібліотекознавства, бібліографії та книгознавства в рамках звітної наукової конференції ЛНУ імені Івана Франка за 2017 рік

У Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка 7–8 лютого 2018 р. відбулися засідання секції бібліотекознавства, бібліографії та книгознавства в рамках звітної наукової конференції ЛНУ імені Івана Франка за 2017 рік. Працівники Наукової бібліотеки виголосили 17 доповідей на різноманітну тематику, присвячених дослідженню бібліотечних фондів, історії бібліотеки та організації її роботи в сучасних умовах, джерелознавчим студіям, присутності Львівського університету в інформаційному просторі сьогодення.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 5 з 167:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom