top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
СЕКЦІЯ 2. СУЧАСНІ БІБЛІОТЕКИ: РІЗНОСТОРОННЯ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЛІ РОЗВИТКУ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ РОЛІ

Інформаційно-бібліографічна лабораторія 
Модератори: Ірина ЦВІРКУН, Галина РУСІНСЬКА-ҐЄРТИХ.

У доповіді “Електронні бібліотеки: проблеми та шляхи доступу до наукової інформації” асистента кафедри бібліотекознавства і бібліографії ЛНУ імені Івана Франка, канд. філол.наук Лілії Сироти і маґістрантки кафедри бібліотекознавства і бібліографії ЛНУ імені Івана Франка Наталії Костяк проаналізовано канали отримання українським користувачем наукової інформації і перешкоди доступу до неї. Особливу увагу звернено на здобутки НБ ЛНУ імені Івана Франка у формуванні електронних бібліотек і можливості їх використання.

 

 

Детальніше...
 
БОРЩІВСЬКА НАРОДНА СОРОЧКА

Про українську вишиванку та її унікальну символіку сказано чимало. Закодована і відшита пам’ять роду, своєї ідентичності та закорінення у землю предків – те, що плекатимемо та даруватимемо прийдешнім поколінням, аби нитка життя не обірвалася.

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ-2019_1

Серія віртуальних виставок “Наукове життя Львова XVI – XXI cт.”

"Наука риторики у Львівській єзуїтській академії 1661 – 1773 рр."

У рамках освітньої системи Львівської єзуїтської академії (1661 – 1773), а також у контексті інтелектуального життя львівських єзуїтів риторика була не просто навчальною дисципліною, але й способом мислення та оцінки дійсності (modus cogitandi, modus interpretandi).

 

Детальніше...
 
“Бібліотечні фонди як історично-культурний феномен: збереження, опрацювання, дослідження”

Пленарне засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю “Бібліотечні фонди як історично-культурний феномен: збереження, опрацювання, дослідження”

Детальніше...
 
Круглий стіл

У рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю “БІБЛІОТЕЧНІ ФОНДИ ЯК ІСТОРИЧНО-КУЛЬТУРНИЙ ФЕНОМЕН: ЗБЕРЕЖЕННЯ, ОПРАЦЮВАННЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ” КРУГЛИЙ СТІЛ “Товариство “Сільський господар” і процеси в українській аграрній науці та освіті Галичини кінця ХІХ – першої половини ХХ ст. (до 120-річчя від заснування товариства)” для сільськогосподарських бібліотек Львівського територіального методичного об’єднання.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 6 з 187:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom