top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка розпочалась Всеукраїнська науково-практична конференція “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації”.

На відкритті 18 травня 2017 року з вітальним словом до учасників конференції звернулися  член-кор. НАН України, д. хім. н.,  проректор з наукової роботи Львівського національного університету імені Івана Франка,  професор Роман Гладишевський та д. н. із соц. ком., директор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка доцент Олег Сербін.

Детальніше...
 
Засідання Львівського зонального методичного об’єднання бібліотек ВНЗ України

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка – у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації” – 18 травня 2017 року відбулося засідання Львівського зонального методичного об’єднання бібліотек ВНЗ України.

Згідно з програмою було обговорено питання удосконалення структури планово-звітної документації, сформульовано й затверджено пропозиції щодо внесення змін до Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1058 від 27 вересня 2012 р. “Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації”, а також – пропозиції щодо доповнення “Таблиці основних статистичних показників роботи бібліотек ВНЗ України”.

 
Всеукраїнська науково-практична конференція. День другий

Другий день Всеукраїнської науково-практичної конференції “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації” у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов у насиченому ритмі. Робота розгорнулася у чотирьох секціях: “Соціокультурна та профорієнтаційна діяльність бібліотек”, “Інформаційно-аналітична продукція та обслуговування користувачів в університетській бібліотеці”, “Історія бібліотек, формування бібліотечних фондів та читання” та “Фонди наукової бібліотеки: джерелознавчі дослідження та соціокультурне значення”.

 

Детальніше...
 
Традиції академічного читання

В рамках Фестивалю науки учасники всеукраїнської науково-практичної конференції “Університетська бібліотека як простір соціокультурної комунікації” мали нагоду ознайомитися з експозицією книжкових колекцій відомих у науці та культурі особистостей, бібліотеки яких увійшли до університетського фонду. Вивчення історії формування та поширення приватних книжкових збірок є важливим засобом дослідження культури читання та інституційного розвитку академічного середовища, дозволяє відтворити та зрозуміти специфіку науково-освітніх та суспільних процесів на різних етапах становлення книгозбірні.

Детальніше...
 
Наукова бібліотека Франкового університету розпочала заходи до Фестивалю науки

15 травня 2017 р. в рамках заходів Всеукраїнського фестивалю науки Василь Кметь, директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, прочитав профорієнтаційну лекцію “Бібліотека – арсенал університетської науки” для учнів 9-11 класів львівської спеціалізованої середньої школи № 37 з поглибленим вивченням французької мови.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 6 з 132:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom