top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Шановні читачі!

У зв'язку з проведенням шахового фестивалю

"4-й Меморіал пам'яті Сергія Чорноморця"

31 травня і 1 червня

головний корпус Наукової бібліотеки (вул. Драгоманова, 5)

не буде обслуговувати читачів.
Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 
“У повені книг: автор – читач – бібліотека”

27 травня 2019 р. видатному українському письменникові Роману Іваничукові виповнилося б 90 років, проте життя класика обірвалося у 2016 році. 28 травня на 87 засіданні Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi “У повені книг: автор – читач – бібліотека” академічна громада Львова та шанувальники творчості письменника зібрались, аби згадати непересічного автора, поділитися своїми враженнями від знайомства із письменницьким доробком Р. Іваничука та поринути у справжню повінь книг і читацьких інтерпретацій.

Детальніше...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ-2019_8

Серія віртуальних виставок “Наукове життя Львова XVI – XXI cт.”
Українська гуманітаристика на початку ХХІ ст.

У сучасному глобалізованому світі та інформаційному просторі гуманітаристика зазнає численних викликів та змушена реагувати на багато контекстів інтелектуального дискурсу, що виникли і розвиваються уперше.

 

Детальніше...
 
До 90-річчя з дня народження Романа Іваничука

27 травня виповнюється 90 років з дня народження Романа Іваничука (1929-2016). Запрошуємо Вас вшанувати пам'ять українського письменника та взяти участь у 87 засіданні Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: У повені книг: автор – читач – бібліотека .
Учасники семінару: перекладачка Наталя Іваничук, письменниця Ніна Бічуя, письменник й видавець Василь Ґабор та лінгвіст Ігор Кульчицький. 
Під час семінару гості зможуть оглянути виставку книг Романа Іваничука та вибрані документи з його архіву, що зберігаються у відділі рукописних, стародрукованих та рідкісних книг ім. Ф. П. Максименка Наукової бібліотеки ЛНУ Імені Івана Франка.

Захід відбудеться 28 травня о 16.00 в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ Імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Запрошуємо!

 
Український Гарібальді і дилема держав-сестер, або що відбулося в Україні

23 травня в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбулося 86 засідання міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi. Доповідь "Український Гарібальді і дилема держав-сестер, або що відбулося в Україні: до 140-річчя Симона Петлюри" виголосив Василь Кметь, к. і. н., директор Наукової бібліотеки.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 6 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom