top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Cемінар-тренінг присвячений роботі з базою даних Scopus

23 листопада 2018 року в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся семінар-тренінг, який був присвячений функціонуванню та особливостям роботи з базою даних Scopus.

Детальніше...
 
“Bibliotheca Universitatis: пам’ять–діалог–реінтерпретація”

26 жовтня 2018 року відбудеться наукова конференція за міжнародною участю Bibliotheca Universitatis: пам’ять–діалог–реінтерпретація”. ПРОГРАМА

Детальніше...
 
Кирило Студинський і консервативний християнсько-суспільний рух у Галичині наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття (до 150-ліття з дня народження)

Постать Кирила Студинського не потребує зайвих презентацій. Упродовж життя він став однією із знакових і найбільш заслужених постатей в українському науковому і культурному житті Галичини. Втім, один аспект діяльності К. Студинського залишається досить малознаним у порівнянні з його заходами в рамках НТШ, «Просвіти» та інших неполітичних організацій. Йдеться про активну участь цього науковця у функціонуванні консервативного християнсько-суспільного руху, де він був одним із чільних представників.

Детальніше...
 
1918. ДОНЕЦЬКИЙ БЛІЦКРИГ

22 вересня у рамках історичного майданчика 25 Форуму видавців відбулася презентація книги Володимира Сікевича “1918. Донецький бліцкриг”. Книга вийшла у світ завдяки видавництву “Залізний тато”. Модераторами заходу були:  представник видавництва Дмитро Савченко та керівник проекту Олексій Бешуля. За словами Д. Савченка, Олексій Бешуля – керівник та натхненник проекту, він народився у Донецьку, брав участь в останній російсько-українській війні. Д. Савченко зазначив, що “Залізний тато” початківці у видавничій справі, а мета видавництва – творити історію зручну для нас та реанімувати той пласт історії, який є не зручним для сусідів. Потім слово взяв Олексій Бешуля. Представлення праці почалося з обговорення її обкладинки. За словами О. Бешулі ставка була зроблена на мінімалізм. Обкладинку виконано у стилі боксерських плакатів 20-30-х рр. у США. Згодом керівник проекту перейшов до розповіді про автора мемуарів.

Детальніше...
 
ДРУГА СВІТОВА. НЕПРИДУМАНІ ІСТОРІЇ

21 вересня 2018 р. в головній читальній залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка у рамках історичного майданчика 25 Book Forum відомий журналіст та популяризатор національної історії Вахтанг Кіпіані презентував книгу “Друга світова. Непридумані історії. (Не) наша, жива, інша”. Книга побачила світ у видавництві “Vivat”.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 6 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom