top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Modus Legendi: “Крим у кінці XVIII ст.: перша анексія”

19 квітня 2018 року відбулось чергове засідання міждисциплінарного семінару Modus Legendi: Полілог єдності. З доповіддю “Крим у кінці XVIII ст.: перща анексія” виступив к. і. н., доцент кафедри давньої історії України та архівознавства ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Заяць.

 

Детальніше...
 
Презентація перевидання книги “Гуцульщина”

19 квітня 2018 р. у Науковій бібліотеці відбулась презентація перевидання книги “Гуцульщина” відомого українського етнографа Володимира Шухевича, яке здійснив Олександр Савчук (Харків). Видавець розповів, що проект перевидання класиків української етнографії та мистецтвознавства розпочався з 2010 р. Досить символічним є те, що презентація відбувається у Львові, де було здійснене перше видання “Гуцульщини”.

Детальніше...
 
Французька весна у Львові

2 квітня 2018 року у Львові відбулося відкриття п’ятнадцятого фестивалю “Французька весна в Україні”. Із робочим візитом Наукову бібліотеку Львівського національного університету ім. Івана Франка відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. У зустрічі взяли участь представники дипломатичного корпусу посольства Франції в Україні та Почесного консульства Франції у Львові, академічна громада Франкового університету, співробітники Французького Альянсу у Львові, бібліотекарі та читачі.

Детальніше...
 
“Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду”

27–28 березня 2018 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки (вул. Драгоманова, 5) відбудеться семінар “Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду”.

Детальніше...
 
Показники ефективної наукової діяльності науковця, установи і країни: публікації, наукові видання, гранти

19 березня 2018 р. у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся семінар за участі компанії Clarivate Analytics та команди Програми імені Фулбрайта в Україні для вчених, бібліотекарів, редакторів наукових видань, керівників установ та підрозділів, молодих науковців.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 6 з 170:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom