гороскоп на 2015 года близнецы sms spy mobile here how to spy on a blackberry phone гороскоп скорпион женщина на сегодня site mobile spy uk three network press here spy in my boufriend cell phone best free mobile spy android iphone spy review site spyware for kindle press iphone tracking software reviews cell phone mobile spy software australia here
top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
"Leopolis 1527: Відродження з попелу"

7 березня 2017 року у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка розпочалася історично-рольова гра "Leopolis 1527: Відродження з попелу"

 
“Лоцман книжкового моря”: до 120-ліття від дня народження Федора Пилиповича Максименка

Цього року виповнилося 120 років від дня народження Федора Пилиповича Максименка (1897–1983) – видатного українського бібліографа-енциклопедиста і книгознавця, який пропрацював 37 років у Науковій бібліотеці Львівського університету. Він по праву належить до кола фундаторів бібліотечно-бібліографічної справи в Україні. Про нього написано статті у вітчизняних і зарубіжних енциклопедіях, наукові доповіді й публікації. На його праці є численні посилання в бібліографічних джерелах і науковій літературі. Ще за життя він став справжньою легендою бібліотечної справи.

Детальніше...
 
Екскурсія для студентів Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка»

7 березня 2017 року в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася екскурсія для студентів кафедри реставрації архітектурної і мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка». Студенти ознайомились з історією Наукової бібліотеки, її інтер’єрними розписами видатних митців (за проектом Юліуша Макаревича, одного з виконавців - Юліана Буцманюка) та проблемами їх відновлення. Також гості мали нагоду побачити процес реставрації давніх книжкових пам’яток, виданих до 1945 року. Відвідали відділ рукописних, стародрукованих та рідкісних книг Ф. П. Максименка, де побачили найстаріші рукописні та стародруковані пам’ятки – карти , словники, Біблії, одні з перших підручників із зоології та ботаніки, давні пам’ятки вірменських рукописів та стародруків. Також студенти мали нагоду ознайомитись із секретами інтролігаторного мистецтва, а також почути про технології написання та друкування книг.

Детальніше...
 
Колектив Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка вітає ювіляра!

6 березня виповнюється 70 років від дня народження Івана Олександровича Вакарчука, українського фізика, заслуженого діяча науки і техніки України, політика і громадського діяча, міністра освіти і науки України (2007–2010), Героя України (2007), ректора Львівського національного університету ім. Івана Франка (упродовж 1990–2007 і 2010–2013 років).
Колектив Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка щиро вітає ювіляра та бажає здоров’я, наснаги, віри у прийдешній день та втіхи у здобутках учнів і послідовників!
Із нагоди ювілею в головному читальному залі Наукової бібліотеки (вул. Драгоманова, 5) розгорнуто книжково-документальну виставку, що відображає науковий доробок проф. І. Вакарчука. Також до фондів університетської книгозбірні було передано колекцію звітів та промов ювіляра в період перебування на посаді ректора Франкового університету.


Детальніше...
 
До 100-річчя композитора С. Гумініловича

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося п’ятдесят шосте засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi, присвячене 100-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СТЕПАНА ГУМІНІЛОВИЧА (1917–1985) – визначного громадянина, композитора, диригента хорів і старшини Першої Української Дивізії Української Національної Армії (1.03.2017). Із доповіддю про життєвий і творчий шлях музичного діяча виступила музикознавець, викладач Львівського музичного коледжу ім. С. П. Людкевича Роксолана Гавалюк.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 6 з 124:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom