top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“Історичні бібліотеки монастирів домодерного часу: методологія та джерела дослідження”

17 травня у рамках наукової конференції "Бібліотечні фонди як історично-культурний феномен: збереження, опрацювання, дослідження" відбулось засідання Міждисциплінарного наукового семінару Verbum et Scriptum “Історичні бібліотеки монастирів домодерного часу: методологія та джерела дослідження”.

Детальніше...
 
"Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури"

16 травня 2019 року співробітники Наукової бібліотеки Франкового університету взяли участь у Конференції "Медичні бібліотеки України в глобалізованому світі науки, освіти та культури" НБ ЛНМУ ім.Данила Галицького. Директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка, Василь Кметь, виголосив доповідь "Пам’ять–простір–революція: Філософія-перформенс сучасної бібліотеки".
Також співробітники НБ ЛНМУ ім.Данила Галицького передали для фондів нашої бібліотеки низку видань, присвячених питанням історії медицини в Україні, медичного менеджменту та економіки.

 
НБ відвідав відомий дослідник-палеограф та художник Могаммад Мегді Разі (Іран)

16 травня 2019 року Наукову бібліотеку Франкового університету відвідав відомий дослідник-палеограф та художник Могаммад Мегді Разі (Іран). Пан Могаммад Мегді Разі прибув в Україну з метою промоції каліграфічного живопису Ірану. У рамках візиту передбачено його участь у культурно-освітніх заходах і навчальних майстер-класах для студентів кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича філологічного факультету (куратор та організатор заходів – викладач кафедри сходознавства Надія Вишневська Nadia Vyshnevska).

Детальніше...
 
Промоція української вишивки

У фонді Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка зберігається альбомне видання французького костюмолога та мистецтвознавця Альбера Расіне “Історичний костюм, триста двадцять п'ять ілюстрацій. Основні зразки одягу та прикрас, близькі до інтер’єру житла в усі часи і серед усіх народів із чисельними деталями меблів, зброї тощо. Альбом автентичних документів, що відстежують історію костюма від античності до ХІХ ст. Т. 2” (1890). Зазначимо, що окрема увага дослідника, з-поміж різноманітних зразків костюмів народів світу, сфокусована на регіональних орнаментах української вишивки, що слугує для нас свідченням високого рівня визнання самобутньої культури.

(Леся Купин)

 
До 75-річчя пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

15 травня 2019 року в рамках заходів, приурочених 75-річчю пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбулося відкриття авторської фотовиставки Ігоря Сальнікова та Вікторії Темної “Палац у саду – перлина Кримського ханства”. Експозицію присвячено культурній спадщині кримськотатарського народу – палацові кримських ханів у Бахчисараї. Світлини автори зробили упродовж проекту 2012–2013 рр., що передбачав зйомку всіх об’єктів Бахчисарайського музею-заповідника з метою подання заявки на внесення музейного комплексу до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 7 з 187:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom