top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Презентація видання листування Антіна і Марії Крушельницьких

21 вересня 2018 р. відбувся ще один із понад тридцяти заходів 25-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові – у рамках “Історичного майданчика”, який курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, – у стінах  Інституту Івана Франка НАН України презентовано монументальне видання “АНТІН І МАРІЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКІ. ВІРНА СПОВІДЬ ЖИТТЯ. ЛИСТУВАННЯ”.

Детальніше...
 
Презентація українського перекладу книги Вільгельма де Рубрука “Подорож у східні краї”

20 вересня у конференц-залі Палацу Мистецтв відбулась презентація книги “Подорож у східні краї” францисканського ченця XIII ст. Вільгельма де Рубрука. Український переклад ще 1970-х рр. здійснив відомий перекладач із класичних мов Андрій Содомора. Твір де Рубрука вперше вийшов української мовою в книжковому форматі, нове видання є вдосконаленим перекладом.

Детальніше...
 
Історія війн та військового мистецтва

20 вересня у Науковій бібліотеці відбулася презентація 2-го тому видання “Історія війн та військового мистецтва”. Книга побачила світ завдяки видавництву “Фоліо”. У обговоренні взяли участь автори: доктор історичних наук Леонтій Войтович та доктор історичних наук Віктор Голубко. За словами головного редактора та натхненника видання Л. Войтовича,  хронологічні рамки другого тому сягають  першої половини 16 – початку 20 ст. Книга розрахована на масового читача. Завдання цієї праці – пробудити  зацікавлення до військової історії, яка в Україні знаходиться в зародковому стані. Незважаючи на свій науково-популярний формат, видання має значну кількість бібліографічних посилань, містить 711 ілюстрацій та карт. Багато уваги на сторінках книги авторський колектив приділяє участі українського елементу у війнах. Наступного року готується до друку заключний том.

Детальніше...
 
Ольґерд Іполит Бочковський: Вибрані праці та документи

20 вересня 2018 у головній читальній залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка у рамках історичного майданчика 25 Book Forum відбулася презентація книг “Ольґерд Іполит Бочковський. Вибрані праці та документи” (том І та ІІ). Видання здійснено в рамках видавничої серії “Україна. Європа – 1921–1939”, про завдання та перспективи якої розповіли її засновники – громадський діяч, український активіст у Польщі Мирослав Чех і відома літературознавець, культуролог, історик, професор Варшавського університету та Києво-Могилянської Академії Олександра Гнатюк. Модерував захід історик і перекладач Андрій Павлишин.

Детальніше...
 
“Навколо радості так мало…”

19 вересня у рамках історичного майданчика 25 Book Forum відбулась презентація книжкової серії “Митці на прицілі”, що побачила світ у Видавництві “Фоліо”. Читачі вже можуть ознайомитись зі сторінками життя та творчості Володимира Сосюри, Остапа Вишні, Григорія Косинки та Михайла Драй-Хмари. Презентували проект генеральний директор видавництва Олександр Красовицький та автори й дослідники творчості письменників, відомі українські літературознавці – Микола Жулинський і Сергій Гальченко.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 7 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom