top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
ДИДАКТИЧНІ ВИДАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ПРОБЛЕМАТИЦІ ШОА

16 вересня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка – в рамках «Історичного майданчика» 24-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові – відбулась презентація доробку Музею єврейської історії та культури в Дніпрі, Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» «ДИДАКТИЧНІ ВИДАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ ПРОБЛЕМАТИЦІ ШОА» за участю істориків Ігоря Щупака, Єгора Крадія та Анни Медведовської.

Детальніше...
 
“ЩАСЛИВА” АВСТРО-УГОРЩИНА ТА ЇЇ СПАДОК: 150 РОКІВ ПОТОМУ

17 вересня 2017 р. у рамках XXIV Форуму видавців у Львові на тематичному майданчику “Історія”, яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, відбувся круглий стіл на тему “Щаслива” Австро-Угорщина та її спадок: 150 років потому”.

Детальніше...
 
“1930. У.Р.С.Р.Повстання”

Хвиля селянських повстань 1930 року, що була спровокована нищівною сталінською політикою та насильницькою колективізацією, стала лише початком іще більшої трагедії, яка зрезонувала Голодомором і не оминула ледь не кожну українську родину. Змалечку пам’ятаю розповіді своєї прабабусі, яка зовсім ще молодою, лишившись вдовою з двома дітьми, пережила ті лихі часи.

Детальніше...
 
НЕСПОДІВАНІ НАЦІОНАЛІСТИ В УКРАЇНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ РУСІ.

16 вересня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка – в рамках 24-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові – відбулась презентація та обговорення книжки, що вийшла напередодні у видавництві «Критика» «ЗА ВІРУ, ЦАРЯ І КОБЗАРЯ. МАЛОРОСІЙСЬКІ МОНАРХІСТИ ТА УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ РУХ (1905–1917 РОКИ)» за участю одного із авторів – Климентія К. ФЕДЕВИЧА.

Модерував захід Андрій МОКРОУСОВ, у ролі спікерів виступили Ярослав ГРИЦАК і Олександр ЗАЙЦЕВ.

Детальніше...
 
МУСУЛЬМАНИ У ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ СУЧАСНОЇ ЄВРОПИ

17 вересня 2017 р. в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках історичного майданчика ХХІV Форуму видавців відбувся круглий стіл “МУСУЛЬМАНИ У ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ СУЧАСНОЇ ЄВРОПИ: УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКІ ПАРАЛЕЛІ”.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 7 з 152:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom