top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“Червоний голод. Війна Сталіна проти України”

Однією з ключових гостей 25 Book Forum є відома американська журналістка та історик Енн Епплбом. 19 вересня у конференц-залі Палацу Мистецтв відбулась зустріч з дослідницею історії Центрально-Східної Європи та презентація її книги “Червоний голод. Війна Сталіна проти України”. Модераторами зустрічі були доктор Сергій Плохій, директор Гарвардського українського наукового інституту, та доктор Людмила Гриневич, директорка Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору "HREC in Ukraine".

Детальніше...
 
Націонал-комунізм 20-х років – прототип деколонізаційних рухів 50-х – 60-х років

19 серпня у рамках 25 BookForum в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася дискусія “Націонал-комунізм 20-х років – прототип деколонізаційних рухів 50-х – 60-х років”. Ключовими фігурами обговорення були видатний український історик та публіцист, професор Українського католицького університету Ярослав Грицак; історик, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України Юрій Шаповал.

Детальніше...
 
IX Львівський міжнародний бібліотечний форум, 19-22 вересня 2018 року

У межах 25-го Міжнародного книжкового “Форуму видавців у Львові” відбудеться IX Львівський міжнародний бібліотечний форум (19-22 вересня 2018 р.), який організовує Українська бібліотечна асоціація. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: “Бібліотек@ – творимо свободу”.

 

Детальніше...
 
Ангел без крил чи людина, яка навчилась літати. 8 цікавих фактів про художника-монументаліста Юліана Буцманюка

У товстелезній книзі Історії та Життя, яка пишеться ось уже кілька тисяч років, є один допис, зроблений філігранним і дуже акуратним почерком. Стосується він видатного українського художника-монументаліста Юліана Буцманюка. Останній народився на Львівщині, а відтак і без Львова його життя уявити складно. Враховуючи талант митця, а також його безцінний внесок у розвиток української культури, хочеться сподіватися, що світогляд українця також важко уявити без обізнаності з роботами Буцманюка. 3 липня 1885 року художник народився. Використаємо цей привід, аби сказати про нього кілька слів.

Детальніше...
 
ІСТОРИЧНИЙ МАЙДАНЧИК XXV ФОРУМУ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ

Традиційно Наукова бібліотека координує історичний кластер Форуму видавців у Львові. Цього року у Бібліотеці  відбудеться близько 50 заходів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 8 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom