top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Університет Франца І / І. Франка: модель непунктирної тяглості

3 травня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося ХІХ засідання історико-бібліографічного семінару, присвячене питанням історії Львівського університету. Із доповіддю “Університет Франца І / І. Франка: модель непунктирної тяглості” виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри етнології, заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Роман Тарнавський.

Детальніше...
 
Відкриття виставки “ЩОДЕННИК / Графіка / Процеси / Книги”

11 травня 2017 р. о 17 год. у головному читальному залі Наукової  бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться відкриття виставки “ЩОДЕННИК / Графіка / Процеси / Книги”.

В експозиції буде представлено нові твори львівських і харківських молодих митців, що працюють у напрямку станкової графіки, а також – графіку відомого українського художника, члена Королівського товариства живописців та графіків Великої Британії, член-кореспондента Академії мистецтв України Павла Макова.

Цей творчий проект є продовженням виставкової діяльності молодих митців після резиденції в художника  П. Макова. Частину творів було експоновано у Харкові в галереї сучасного мистецтва “Vovatanya Gallery” (осінь 2016 р.).

Запрошуємо усіх зацікавлених!

 

 
Євреї та українці у Карпатах: спільна історія

Сприйняття представників інших народів впливало на формування комплексу уявлень про іноземців, адже вони відрізнялись антропологічними рисами, побутом, віруваннями тощо. Проте культурне сусідство часто-густо творило новий простір для співіснування, порозуміння та співдії. Тож у рамках Французької весни у Львові читачі та гості Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка мали нагоду ознайомитись із дослідженням професора університету в м. Кан (Нормандія), директора департаменту слов’янських мов Бориса Черни “Єврейські та українські казки: розповіді гуцульського краю”.
Наукові студії Б. Черни цього разу торкались локусу Карпат як центру діалогу семітської та української культур. Автор поділився своїми спостереженнями в зіставленні двох героїчних постатей – Довбуша і Бальшентофа, які пов’язані саме з Карпатами. Дослідник простежив семантику імен та генеалогію цих персонажів, що функціонували на рівні фольклору та літератури ХІХ ст.

Детальніше...
 
Круглий стіл “Проблеми розвитку молодіжної науки в Україні”

28 квітня 2017 року на базі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл “Проблеми розвитку молодіжної науки в Україні”, участь у якому взяли студенти, аспіранти та викладачі ЛНУ ім. Івана Франка, Київського університету імені Бориса Грінченка та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Детальніше...
 
Студенти Університету Марії Кюрі-Склодовської відвідали Наукову бібліотеку

У рамках стажування у Франковому університеті студенти-архівознавці Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) відвідали Наукову бібліотеку. Майбутні науковці мали нагоду ознайомитись із історією найдавнішої книгозбірні України, а також побачити рідкісні видання, стародруки і документи із фондів університетської бібліотеки.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 8 з 132:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom