top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Універсіада 2017 ВНЗ Львівщини

8 листопада 2017 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) відбулася Універсіада 2017 ВНЗ Львівщини із двох видів шахів – швидких та «бліц». Це вперше учасники двох підгруп зібралися під одним дахом. У змаганнях взяли участь 9 вищих навчальних закладів. Зокрема першу підгрупу представляли: ЛНУ імені Івана Франка, НУЛП, НЛТУ, ЛНМУ, ЛНУВМ та ЛДУФК. Другу – НАСВ, ЛНАМ та ЛТЕУ.

Детальніше...
 
«EX UMBRA IN SOLEM» у Науковій бібліотеці: ДРУГА СЕКЦІЯ

У рамках Міжнародного симпозіуму «Ex umbra in solem» (Львів, 2–5 листопада 2017 р.) Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка – в суботу 4 листопада – приймала параленьно дві секції: у головному читальному залі (вул.Драгоманова, 5) та читальному залі періодики (вул.Драгоманова, 17). Коли в головному корпусі університетської книгозбірні доповідала професор з Італії Кармела Бонджованні чи українська дослідниця Ольга Осадця – у той самий час у другому корпусі виступав викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Охріменко чи колеги з Польщі.

Детальніше...
 
Звичайні/незвичайні люди навколо нас, або який на смак борщ

7 листопада 2017 року в Науковій бібліотеці Франкового університету відбувся показ документального фільму “Борщ”. Автори та режисери кінострічки, Дарина та Олександр Балабаї, розповіли глядачам про людей, яких суспільство найчастіше воліє не помічати, людей з особливими потребами, але великими серцями. Герої стрічки приїхали до Львова з виставою про життя таких, як вони, тож актори виконували свої ж ролі, відтворювали своє повсякдення. Сповнені натхненням щоденної праці й творчості, вони долають труднощі, пишуть вірші, малюють, подорожують і розказують про життя людей із особливими потребами – ось вони є, такі, як усі…тільки потребують дещо інших умов, щоб дихати на повні груди, щоб жити повноцінним життям, спілкуватись із друзями за горнятком кави і обговорювати сценарії наступних вистав.

Детальніше...
 
"Ex umbra in solem" (4.11.2017)

Упродовж 2-5 листопада у Львові відбувся Міжнародний симпозіум "Ex umbra in solem" / “Про загублені та віднайдені музичні архіви: їхня доля, історії віднайдення та перспективи нових відкриттів”. Участь у симпозіумі також взяли співробітники найдавнішої книгозбірні України. Так, на пленарному засіданні директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім.Івана Франка Василь Кметь виступив із доповіддю “Музика в манускриптах: досвід університетської бібліотеки”, у якій окреслив результати дослідження історії формування рукописних нотних колекцій та пошук методик їх збереження та реставрації, що є одним із пріоритетних завдань Наукової бібліотеки Львівського університету. Найдавніша частина колекції Бібліотеки сягає XIV-XV ст. – становлення музичних традицій у Львівській латинській архідієцезії, а організаційно – формування музичної бурси єзуїтської академії. Секуляризаційна реформа, за словами В.Кметя, кінця XVIII ст. і розвиток спеціалізованих кафедр в університеті ХХ ст. збагатили ці колекції. Окрасою збірки рукописів є пам’ятки давньої української музичної культури – Ірмологіони, а також авторські обробки музичних творів реґента Трохима Бохотниці (1930-х рр.). Сьогодні ж можливості та перспективи вивчення і популяризації музичної спадщини минулих століть дозволяють застосовувати різні методики та підходи. Досвід Наукової бібліотеки Франкового університету стає важливим і в питаннях упорядкування та архівування унікальних колекцій, що зберігаються у приватних власників чи виявлені у парафіяльних церквах.

Детальніше...
 
Документальна соціальна стрічка “Борщ”. Обговорення

7 листопада 2017 р. о 15.30 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) відбудеться обговорення документальної стрічки “Борщ” українських режисерів Олександра й Дарини Балабаїв.

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 8 з 163:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom