top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
СЕКЦІЯ 1. Університетська бібліотека як науково-інформаційний та соціокультурний центр

11 травня у Науковій бібліотеці відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасний науково-інформаційний, освітній та соціокультурний простір університетської бібліотеки”. Пропонуємо Вашій увазі інформаційне повідомлення про засідання СЕКЦІЇ 1. Університетська бібліотека як науково-інформаційний та соціокультурний центр.

Детальніше...
 
“Сучасний науково-інформаційний, освітній та соціокультурний простір університетської бібліотеки”

Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Сучасний науково-інформаційний, освітній та соціокультурний простір університетської бібліотеки”, яка відбудеться 11 травня 2018 р.

ПРОГРАМА

Детальніше...
 
Modus Legendi: “Крим у кінці XVIII ст.: перша анексія”

19 квітня 2018 року відбулось чергове засідання міждисциплінарного семінару Modus Legendi: Полілог єдності. З доповіддю “Крим у кінці XVIII ст.: перща анексія” виступив к. і. н., доцент кафедри давньої історії України та архівознавства ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Заяць.

 

Детальніше...
 
Презентація перевидання книги “Гуцульщина”

19 квітня 2018 р. у Науковій бібліотеці відбулась презентація перевидання книги “Гуцульщина” відомого українського етнографа Володимира Шухевича, яке здійснив Олександр Савчук (Харків). Видавець розповів, що проект перевидання класиків української етнографії та мистецтвознавства розпочався з 2010 р. Досить символічним є те, що презентація відбувається у Львові, де було здійснене перше видання “Гуцульщини”.

Детальніше...
 
Французька весна у Львові

2 квітня 2018 року у Львові відбулося відкриття п’ятнадцятого фестивалю “Французька весна в Україні”. Із робочим візитом Наукову бібліотеку Львівського національного університету ім. Івана Франка відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. У зустрічі взяли участь представники дипломатичного корпусу посольства Франції в Україні та Почесного консульства Франції у Львові, академічна громада Франкового університету, співробітники Французького Альянсу у Львові, бібліотекарі та читачі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 8 з 172:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom