top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ КАЛІГРАФІЇ КРАЇН СХОДУ

6 травня 2019 р. в Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка (вул. Драгоманова, 5) відбулося IV засідання Міждисциплінарного наукового семінару VERBUM et SCRIPTUM у серії Διάλογος. Тема засідання: "Мистецькі виміри каліграфії країн Сходу". Доповідачі: Могаммад Мегді Разі, художник-каліграф, куратор Razi Art Gallery в місті Язд, засновник університетського відділення каліграфічного живопису (“накаші хатт”) в Ірані, та Надія Вишневська, викладач кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича (ЛНУ ім. І. Франка).

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

У мережі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відкрито доступ до архіву української періодики “LIBRARIA”. Ресурс – це проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Розпочав роботу електронний ресурс зі спільного проекту з Науковою бібліотекою ЛНУ ім.Івана Франка ще у 2012 році, коли було відскановано та оцифровано перші колекції українських газет із фондів нашої бібліотеки. Тексти охоплюють періодичні видання українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримськотатарською, російською та іншими мовами. Ресурс постійно поповнюється.

https://libraria.ua/

 
"Мистецькі виміри каліграфії країн Сходу"

У рамках засідання Міждисциплінарного наукового семінару VERBUM et SCRIPTUM Серія Διάλογος про "Мистецькі виміри каліграфії країн Сходу" за участі Могаммада Мегді Разі, художника-каліграфа, куратора Razi Art Gallery у місті Язд, засновника університетського відділення каліграфічного живопису (“накаші хатт”) в Ірані - учні 10-А класу Львівського художнього ліцею при ЛНАМ представили свої роботи, які вони виконали на уроці композиції під керівництвом викладачів ліцею та студентів-практикантів відділу каліграфії Львівської національної академії мистецтв. Учні оформили стилізації сторінок рукописних книг із фондів Наукової бібліотеки, відтворили ілюстрації та давні шрифти. Дякуємо юним митцям і викладачам за творчі інтерпретації навколо книжкових скарбів університетської книгозбірні.

 
Борщівська народна сорочка

18 травня 2019 р. з 13:00 по 15:00 у Науковій бібліотеці відбудеться презентація книги (2-ї частини) "Борщівська народна сорочка". Запрошуємо!

 
Стажування у НБ

У найстарішій бібліотеці України проходять стажування працівники Наукової бібліотеки Львівського національного аграрного університету. З історією книгозбірні, її фондами та сучасним життям ознайомив стажисток директор Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка Василь Кметь.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 9 з 187:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom