top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Зустріч з Наталією Ващенко

13 жовтня 2017 р. о 16.30 в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться обговорення навчальних програм і методичних вказівок для вчителів християнської етики. Участь у заході візьме Наталія Ващенко, авторка низки підручників для недільних шкіл зі Закону Божого.
Запрошуємо всіх зацікавлених!

 
До Дня Львівського університету

13 жовтня 2017 р. (15.00 – 16.30) у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) – до Дня Львівського національного університету імені Івана Франка – відбудеться п’ятдесят дев’яте засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi.

 

Детальніше...
 
До Дня українського козацтва

12 жовтня 2017 року о 15 год. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова,5) відбудеться зустріч із кіносценаристом, режисером, журналістом, автором багатьох історичних передач та низки книжок, присвячених українській національній історії, Тарасом КАЛЯНДРУКОМ – “Вчитись на історичних перемогах, а не поразках!”.

Детальніше...
 
Cтуденти з Нігерії, Гани та Еквадору

6 жовтня 2017 року найдавнішу бібліотеку України відвідали студенти з Нігерії, Гани та Еквадору, які навчаються в ЛНМУ імені Данила Галицького. Майбутні медики мали нагоду ознайомитися з історією університетської бібліотеки, відвідати відділ реставрації, а також побачити раритетні видання з медичної колекції Наукової бібліотеки.

 
ЛЕКЦІЇ-ПРАКТИКУМИ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ ТРИВАЮТЬ!

Нагадуємо, що Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка систематично проводить лекції-практикуми для студентів першого курсу з метою ознайомлення із правилами роботи бібліотеки, фондами, каталогами та інформаційними ресурсами (у рамках підготовки першокурсників до навчального процесу та згідно з рішенням Ректорату від 21.06.2010 р.).

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 9 з 159:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom