top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Оголошення

Шановні читачі!

У зв’язку із Універсіадою Львівщини зі швидких шахів

головний читальний зал

Наукової бібліотеки Львівського національного університету

імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5)

у середу 8 листопада

обслуговуватиме

до  17.00

Дякуємо за розуміння та запрошуємо взяти участь у заході!

 
Симпозіум “Полоністика у Львові…”. День третій

У суботу 4 листопада 2017 р. в Науковій бібліотеці Франкового Університету плідно продовжив свою роботу організований Львівським національним університетом імені Івана Франка симпозіум “Полоністика у Львові – 200 років ідеї” (Львів, 2–5 листопада 2017 р.).

Детальніше...
 
“Полоністика у Львові – 200 років ідеї”. День другий

Упродовж 2–5 листопада 2017 р. у Львові проходив масштабний міжнародний симпозіум “Полоністика у Львові – 200 років ідеї”, який організували науковці Львівського національного університету імені Івана Франка (філологічний факультет, кафедра польської філології та Наукова бібліотека). Основна частина наукових зустрічей відбулася у стінах університетської книгозбірні.

Після зустрічі з учасниками програми “Координація і підтримка вищої полоністичної освіти в Україні – продовження ІІ (2017)”, яка відбулася у перший день конференції, учасники симпозіуму зустрілися 3 листопада 2017 р. у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка у форматі Наукового симпозіуму “Історія підручників з польської мови”.

 

Детальніше...
 
МОВА І КУЛЬТУРА В ПОЛОНІСТИЧНІЙ ДИДАКТИЦІ

3 листопада 2017 р. у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбулася презентація підручника польською мовою для вищих навчальних закладів “Методика викладання польської мови. Мова і культура в полоністичній дидактиці” (Київ, 2017) за участю авторів А. Кравчук та Є. Ковалевського. Захід – у рамках  організованого Львівським національним університетом імені Івана Франка симпозіуму “Полоністика у Львові – 200 років ідеї” (Львів, 2–5 листопада 2017 р.). Модерувала асистент кафедри польської філології ЛНУ імені Івана Франка Христина Ніколайчук.

 

Детальніше...
 
План заходів на листопад

План заходів Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка на 1–30 листопада 2017 р.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 9 з 163:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom