top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду”

27–28 березня 2018 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки (вул. Драгоманова, 5) відбудеться семінар “Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду”.

Детальніше...
 
Показники ефективної наукової діяльності науковця, установи і країни: публікації, наукові видання, гранти

19 березня 2018 р. у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся семінар за участі компанії Clarivate Analytics та команди Програми імені Фулбрайта в Україні для вчених, бібліотекарів, редакторів наукових видань, керівників установ та підрозділів, молодих науковців.

Детальніше...
 
"Українська шляхта Галичини в XV – XX ст.: історія та родова пам'ять"

У Науковій бібліотеці відбулась наукова конференція "Українська шляхта Галичини в XV – XX ст.: історія та родова пам'ять". Організатори: Історична комісія Наукового товариства ім. Шевченка в Україні, Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича та Інститут археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського (Львівське відділення) НАН України й Українське шляхетське товариство. Головуючий: Андрій Фелонюк.

 
FrankoStore

Цієї весни у нашому Університеті відбудеться феєрична подія – свої двері відкриє FrankoStore – крамничка з брендованою продукцією Університету. Це не просто крамничка, а  місце, де кожна річ наповнюватиметься духом Аlma mater.

Університетська спільното, підтримай проект на https://biggggidea.com/project/frankostore/


 
Жіночі образи Першої світової війни у мистецтві у Східній Галичині

14 березня 2018 року у Науковій бібліотеці відбулось засідання міждисциплінарного семінару Modus Legendi: Жіночі образи Першої світової війни у мистецтві у Східній Галичині. Із доповіддю виступила Мар'яна Байдак, асистентка кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського, ЛНУ ім. Івана Франка, членкиня Української асоціації дослідників жіночої історії.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 9 з 172:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom