top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
«ЗАПОВНЕННЯ ЛАКУНИ» В НАЦІОНАЛЬНІЙ ІСТОРІОГРАФІЇ

15 вересня 2017 р. у рамках XXIV Форуму видавців у Львові відбулася презентація унікального книжкового академічного проекту «КИЇВСЬКА ДУХОВНА АКАДЕМІЯ В ІМЕНАХ: 1819–1924», що приурочений до 400-річчя Києво-Могилянської академії. 
Перший том енциклопедії з’явився друком до ювілею в 2015 р., а другий на початку 2017 р.

Детальніше...
 
І ЗНОВУ ПРО РОМАН “ХОЛОДНИЙ ЯР” Ю.ГОРЛІСА-ГОРСЬКОГО

15 вересня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка презентовано академічне видання знакового свого часу роману Юрія Горліса-Горського “ХОЛОДНИЙ ЯР”, яке підготував сучасний історик, перекладач Сергій ЛУНІН (книжка побачила світ у харківському видавництві “Клуб сімейного дозвілля”).

Учасник боротьби за незалежність України Юрій Городянин-Лісовський (1898 – 1946; псевдонім: Юрій Горліс-Горський) – старшина Армії Української Народної Республіки, український військовий та громадський діяч, письменник – постать дійсно неординарна та унікальна.

Детальніше...
 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИДАННЯ ПРО ГАЛИЧИНУ ТА ВОЛИНЬ 20-30-Х РР. ХХ СТ.

Презентаційне обговорення книги відбулося 14 вересня у рамках XXIV Форуму видавців у Львові на тематичному майданчику «Історія», яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.

За формою і змістом видання може класифікуватися і як колективна монографія, і як тематична збірка статей, можливо навіть тематична антологія (оскільки жанр книги автор-упорядник не визначив).

Детальніше...
 
“РОЗСТРІЛЬНИЙ КАЛЕНДАР”

15 вересня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського університету відбулася презентація книжкового проекту Олени Герасим’юк “РОЗСТРІЛЬНИЙ КАЛЕНДАР” або книги, де в календарній послідовності поміщено історії репресованих українців радянськими органами влади.

 

Детальніше...
 
«ВУЛИЦІ ЛЬВОВА

15 вересня 2017 року в рамках 24-го Форуму книговидавців у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбулася авторська зустріч з краєзнавцем, письменником і журналістом Ігорем Мельником, а також презентація його книги «ВУЛИЦІ ЛЬВОВА» видавництва «Фоліо».

Модерувала захід Надія МОРИКВАС – українська письменниця та головний редактор журналу «Річ». Насамперед вона зазначила, що автор належить до покоління із «подвійним досвідом» – яке жило вумовах останньої імперії, не сприймаючи її реалій, і зберегло активну позицію нині.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 9 з 152:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom