top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Федір Максименко – хранитель європейської книги у Львові

9 вересня 2018 року в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбулася лекція доц. В. Кметя “Федір Максименко – хранитель європейської книги у Львові” про видатного українського вченого-бібліографа й книгознавця. Захід було організовано в рамках Дні європейської спадщини у Львові (European Heritage Days in Lviv). Наукова бібліотека Франкового університету вперше взяла участь у цих заходах, які започаткувала Рада Європи ще 1991 р. з метою привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

 

Детальніше...
 
Купріянович – один із нас!

7 вересня 2018 року в Науковій бібліотеці Львівського університету відбулась зустріч із Григорієм Купріяновичем, головою Українського Товариства у Любліні, істориком, громадським діячем. Він відвідав Львів як почесний гість та спікер на ІІІ Форумі партнерства в рамках VІІ Українсько-польського Фестивалю партнерства.

Детальніше...
 
У Науковій бібліотеці відбулась Літня навчально-пізнавальна школа “Літо з книгою” (організовано спільно з Львівською обласною Малою академією наук)

18 червня 2018 року – першого дня учасники Школи ознайомились з історією найстарішої бібліотеки України, оглянули головне сховище, відвідали сховище періодичних видань, а також дізнались про мистецтво реставрації найдавніших книжкових раритетів.  Завідувач відділу наукової реставрації Євгенія Рябчун-Кабарівська та реставратор Анна Галабурда провели для слухачів Школи майстер-клас із виготовлення записників.

Детальніше...
 
ПАМ’ЯТЬ – ДІАЛОГ – РЕІНТЕРПРЕТАЦІЯ

Саме під таким гаслом проходить 410-й рік історії Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, цьому ж присвячена і ювілейна конференція, що відбудеться 26 жовтня 2018 р. Дослідження давніх бібліотечних колекцій передбачає не лише забезпечення виконання консерваційних та реставраційних робіт для їх збереження, але й розширення можливостей доступу, що здійснюється шляхом створення електронних архівів. Саме створенню новітніх ресурсів на основі опрацьованих рукописних та стародрукованих матеріалів служитиме новий технічний комплекс “Zeutschel” з належним технічним та програмним забезпеченням, що встановлений у лабораторії Наукової бібліотеки.

Детальніше...
 
Церкви Холмщини

5 червня 2018 року у Бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбувся захід, присвячений наслідкам полонізаційно-ревіндикаційної акції – науковий семінар "Акція руйнування православних церков на Холмщині та Південному Підляшші (1938 р.): до 80-ї річниці". Із доповіддю виступив відомий історик, голова Українського Товариства, директор Підляського наукового інституту, автор численних публікацій з історії українського національного руху та Православної Церкви у Польщі Григорій Купріянович.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 9 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom