top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“БАБИН ЯР: ІСТОРІЯ І ПАМ’ЯТЬ”

15 вересня 2017 р. у рамках XXIV Форуму видавців у Львові на тематичному майданчику “Історія”, яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, відбулися панельна презентація книжки “БАБИН ЯР: ІСТОРІЯ І ПАМ’ЯТЬ” (редактори Владислав Гриневич та Павло-Роберт Маґочій) і дискусія про меморіалізацію Бабиного Яру як місця пам’яті про масові вбивства під час Другої світової війни.

Детальніше...
 
“ПАВЛО СКОРОПАДСЬКИЙ. СПОГАДИ. КІНЕЦЬ 1917 – ГРУДЕНЬ 1918”

15 вересня 2017 р. у рамках XXIV Форуму видавців у Львові на тематичному майданчику “Історія”, яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, відбулося обговорення видання “ПАВЛО СКОРОПАДСЬКИЙ. СПОГАДИ. КІНЕЦЬ 1917 – ГРУДЕНЬ 1918”, яке підготувала група фахівців Інституту археографії Національної академії наук України.

Детальніше...
 
ІСТОРІЯ ВІЙН І ВІЙСЬКОВОГО МИСТЕЦТВА

15 вересня 2017 р. у рамках XXIV Форуму видавців у Львові на тематичному майданчику “Історія”, яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка, відбулася презентація видання “ІСТОРІЯ ВІЙН І ВІЙСЬКОВОГО МИСТЕЦТВА”. 
На презентації було представлено перший том, однак авторський колектив ознайомив присутніх із цим видавничим проектом загалом, звертаючи при цьому особливу увагу на українську військову історію.

Детальніше...
 
«АВГУСТИН ВОЛОШИН: ДВА ЮВІЛЕЇ»

14 вересня 2017 р. у рамках «Історичного майданчика» 24-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові в Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка відбулась презентація книжки «АВГУСТИН ВОЛОШИН: ДВА ЮВІЛЕЇ» (упорядник Ігор Ліхтер) за участю директора видавництва «Карпати» Віктора Браславця та дослідника Олексія Корсуна.

Детальніше...
 
ПРО РЕЧІ, ЯКІ НЕ ФІКСУЮТЬСЯ ДЖЕРЕЛАМИ

15 вересня 2017 р. головний читальний зал Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка з традиційно людного в останні дні, перетворився у переповнений. 
До бібліотеки завітав голова Українського інституту національної пам’яті, громадський активіст, дослідник історії українського національного руху Володимир В’ЯТРОВИЧ. 
У рамках заходів тематичного майданчика “Історія” на XXIV Форумі видавців у Львові історик презентував свою нову книгу “(НЕ) ІСТОРИЧНІ МИТІ. НАРИСИ ПРО МИНУЛІ СТО РОКІВ”.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 10 з 152:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom