top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Симпозіум “Полоністика у Львові – 200 років ідеї”

Запрошуємо взяти участь

у симпозіумі “Полоністика у Львові – 200 років ідеї”

(Львів, 2–5 листопада 2017 р.), організованому Львівським національним університетом імені Івана Франка

 

Детальніше...
 
Літера-ТУР у Львові

У Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся літературно-музичний вечір – у рамках БЛАГОДІЙНОГО ТУРУ “ЛітераТур” (26 жовтня 2017 р.).

Детальніше...
 
Симпозіум “Ex umbra in solem”

Однією із важливих подій Міжнародного симпозіуму музикантів та музикознавців  “Ex umbra in solem”  (Львів, 2–5 листопада 2017 р.) буде – в суботу 4 листопада з 9 до 18 год. – засідання у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) та відкриття книжково-документальної виставки – на основі музичних рукописів та видань із фондів університетської книгозбірні.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у Симпозіумі!

Детальніше...
 
Гра “ЩО? ДЕ? КОЛИ?” для студентів історичного факультету

26 жовтня 2017 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки – за ініціативою студентської ради історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка – відбулася гра “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”.

У захопливому інтелектуальному тренінгу взяли участь студенти-історики першого та другого курсів, поділившись на сім команд: “Бійці за справедливість”, “Софісти”, “Сокіл,”, “Ingeborg Valdemar Datter” та ін.

Детальніше...
 
МЕЖА СВІТІВ, АБО ЧОМУ ЛИС МИКИТА НЕ ГАЙДАМАКА

“Українська нація – це реальність, яка має під собою принаймні тисячу років автентичної історії. Жоден народ не боровся так тяжко, як українці, щоб утвердити свою незалежність; українська земля наскрізь просякнута кров'ю” (Ланселот Лоутон).

25 жовтня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася відкрита лекція для бібліотекарів міста Львова, яку прочитав спеціаліст у галузі психології та психіатрії, експерт у сфері управління, комунікації, соціальної сфери та освіти Олег БЕРЕЗЮК “Межа Світів – інформаційний вимір”. Співорганізатор заходу –студентська рада Львова.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 10 з 163:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom