top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Поезії Кобзаря, побачені серцем

7 березня 2018 р. в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбулася презентація збірки Тараса Шевченка “Дитячий Кобзар”, який надруковано і озвучено в рамках проекту “Книга для незрячих” у 2018 р. (автор проекту – Оксана Потимко, заслужений працівник соціальної сфери України, доктор філософії Оксана Потимко). Видання надруковане рельєфно-крапковим шрифтом і доповнене аудіоверсією на диску.

Детальніше...
 
Борис Нажман

6 березня 2018 року Наукову бібліотеку відвідав д-р Борис Нажман (Dr Boris Najman), викладач економіки Університету Парі-Ест , колишній радник уряду України з питань економічних реформ.

 
FRI PLUS

6 березня 2018 року в Науковій бібліотеці відбулося засідання студентської організації FRI PLUS, присвячене загадкам Антарктиди. Гість заходу – Ігор Дикий, кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, а також учасник трьох антарктичних експедицій.

 
Візит до однієї з найбільших книгозбірень Полтавської області

3 березня 2018 року директор Наукової бібліотеки з робочим візитом відвідав Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І.П.Котляревського, яка є однією з найбільших книгозбірень області, а також – інформаційним, культурно-просвітницьким, науково-методичним, координаційним центром для бібліотек всіх систем регіону. Під час зустрічі з бібліотекарями м. Полтави Василь Кметь розповів колегам про найдавнішу бібліотеку України, її фонди та принципи організації роботи. Присутні мали нагоду обговорити проблеми бібліотечної сфери в Україні, перспективи та виклики сьогодення у контексті інформаційних технологій.

Детальніше...
 
Тарас Кузьо

24 лютого 2018 р. Наукову бібліотеку Університету відвідав британський та канадський політолог українського походження Тарас Кузьо. Відомий у світі фахівець з історії Незалежної України передав до фондів книгозбірні власні англомовні монографічні дослідження, що охоплюють період від часів “перебудови” та розпаду СРСР до агресії Путінської Росії у сьогоденні. Дослідник також ознайомився із історією Наукової бібліотеки, книжково-документальними експозиціями у головному читальному залі.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 10 з 172:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom