top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Ольґерд Іполит Бочковський: Вибрані праці та документи

20 вересня 2018 у головній читальній залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка у рамках історичного майданчика 25 Book Forum відбулася презентація книг “Ольґерд Іполит Бочковський. Вибрані праці та документи” (том І та ІІ). Видання здійснено в рамках видавничої серії “Україна. Європа – 1921–1939”, про завдання та перспективи якої розповіли її засновники – громадський діяч, український активіст у Польщі Мирослав Чех і відома літературознавець, культуролог, історик, професор Варшавського університету та Києво-Могилянської Академії Олександра Гнатюк. Модерував захід історик і перекладач Андрій Павлишин.

Детальніше...
 
“Навколо радості так мало…”

19 вересня у рамках історичного майданчика 25 Book Forum відбулась презентація книжкової серії “Митці на прицілі”, що побачила світ у Видавництві “Фоліо”. Читачі вже можуть ознайомитись зі сторінками життя та творчості Володимира Сосюри, Остапа Вишні, Григорія Косинки та Михайла Драй-Хмари. Презентували проект генеральний директор видавництва Олександр Красовицький та автори й дослідники творчості письменників, відомі українські літературознавці – Микола Жулинський і Сергій Гальченко.

Детальніше...
 
“Червоний голод. Війна Сталіна проти України”

Однією з ключових гостей 25 Book Forum є відома американська журналістка та історик Енн Епплбом. 19 вересня у конференц-залі Палацу Мистецтв відбулась зустріч з дослідницею історії Центрально-Східної Європи та презентація її книги “Червоний голод. Війна Сталіна проти України”. Модераторами зустрічі були доктор Сергій Плохій, директор Гарвардського українського наукового інституту, та доктор Людмила Гриневич, директорка Українського науково-дослідного та освітнього центру вивчення Голодомору "HREC in Ukraine".

Детальніше...
 
Націонал-комунізм 20-х років – прототип деколонізаційних рухів 50-х – 60-х років

19 серпня у рамках 25 BookForum в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася дискусія “Націонал-комунізм 20-х років – прототип деколонізаційних рухів 50-х – 60-х років”. Ключовими фігурами обговорення були видатний український історик та публіцист, професор Українського католицького університету Ярослав Грицак; історик, провідний науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України Юрій Шаповал.

Детальніше...
 
IX Львівський міжнародний бібліотечний форум, 19-22 вересня 2018 року

У межах 25-го Міжнародного книжкового “Форуму видавців у Львові” відбудеться IX Львівський міжнародний бібліотечний форум (19-22 вересня 2018 р.), який організовує Українська бібліотечна асоціація. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: “Бібліотек@ – творимо свободу”.

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінок 2 з 170:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom