top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“Палац у саду – перлина Кримського ханства”

15 травня 2019 р. о 17.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться відкриття авторської фотовиставки Ігоря Сальнікова та Вікторії Темної “Палац у саду – перлина Кримського ханства”. Експозицію присвячено культурній спадщині кримськотатарського народу – палацові кримських ханів у Бахчисараї. Усі світлини автори зробили упродовж проекту 2012–2013 рр., що передбачав зйомку всіх об’єктів Бахчисарайського музею-заповідника з метою подання заявки на внесення музейного комплексу до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО.
На відвідувачів також чекає вражаюча віртуальна екскурсія місцинами архітектурної перлини від Амета Бекірова, колишнього працівника музею-заповідника. Присутні матимуть можливість не тільки дізнатись історію створення палацу, але й зазирнути у маловідомі куточки архітектурного комплексу. 
Експозиція діятиме упродовж 15 травня – 30 червня 2019 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки.
Запрошуємо усіх охочих!

 
Програма наукової конференції

Пропонуємо Вам ознайомитись із програмою наукової конференції "Бібліотечні фонди як історично-культурний феномен: збереження, опрацювання, дослідження", що відбудеться у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка 17 травня.

ПРОГРАМА

 
Батько січового руху

7 травня у Науковій бібліотеці відбулось 84 засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: Батько січового руху. Захід приурочено до 155 річниці з дня народження українського політичного діяча Кирила Трильовського (1864-1941).

Доповідачі: Ігор Петрій – кандидат історичних наук, завідувач сектору бібліології Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка; Іван Хома – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету "Львівська політехніка".
Детальніше...
 
МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ КАЛІГРАФІЇ КРАЇН СХОДУ

6 травня 2019 р. в Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка (вул. Драгоманова, 5) відбулося IV засідання Міждисциплінарного наукового семінару VERBUM et SCRIPTUM у серії Διάλογος. Тема засідання: "Мистецькі виміри каліграфії країн Сходу". Доповідачі: Могаммад Мегді Разі, художник-каліграф, куратор Razi Art Gallery в місті Язд, засновник університетського відділення каліграфічного живопису (“накаші хатт”) в Ірані, та Надія Вишневська, викладач кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича (ЛНУ ім. І. Франка).

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ!

У мережі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відкрито доступ до архіву української періодики “LIBRARIA”. Ресурс – це проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Розпочав роботу електронний ресурс зі спільного проекту з Науковою бібліотекою ЛНУ ім.Івана Франка ще у 2012 році, коли було відскановано та оцифровано перші колекції українських газет із фондів нашої бібліотеки. Тексти охоплюють періодичні видання українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримськотатарською, російською та іншими мовами. Ресурс постійно поповнюється.

https://libraria.ua/

 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінок 12 з 191:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom