top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Бібліотекарі Наукової бібліотеки взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Вінниці

10−12 жовтня 2012 року у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Роль краєзнавства в соціально-економічному і культурному розвитку регіону”. У роботі Конференції взяли участь фахівці різних міст України, зокрема були представлені Суми, Харків, Рівне, Львів, Донецьк, Житомир, Вінниця, Київ, Кривий ріг, Бережани та ін.

Таку широку наукову географію підтвердила й участь у конференції представників Польщі та США.

Детальніше...
 
Вшанування пам’яті митця-реформатора Леся Курбаса

10 жовтня 2012 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація збірника статей “Життя і творчість Леся Курбаса”

(Львів: Літопис, 2012).

Детальніше...
 
Дні Латвії у Львові

Упродовж вересня-жовтня 2012 року у Львівській області тривають дні Латвійської Республіки. У рамках святкувань 11 жовтня у галереї фотохудожника Василя Пилип’юка буде відкрито фотовиставку Юріса Калниньша “Латвія з висоти пташиного польоту” та “Погляд на Латвію Василя Пилип’юка”. Презентація фоторобіт художників відбудеться за участі екс-президента Латвії Гунтиса Улманіса. 12 жовтня у Національному музеї ім. Андрея Шептицького заплановано концерт фольклорної музики композитора та музиканта, професора з етномузикології Латвійського Університету Валдіса Муктупавелса, також присутні матимуть нагоду оглянути експозицію ляльок-мотанок народної майстрині Галини Швець та вишиванок Мар’яни Венцек.

Детальніше...
 
Читацький путівник для допитливих

Нагадаємо нашим читачам, що в університетській книгозбірні студенти та викладачі мають нагоду підтримати акцію Центру гуманітарних досліджень та Бібліотеки “Рекомендована книга” і, заповнивши спеціальний бланк, запропонувати колегам прочитати книгу, яка найбільше вразила. Підтримуючи таку ідею, пропонуємо ознайомитись із виданням Олександра Бойченка. Літературний критик, публіцист і перекладач, автор збірок есеїв “Щось на кшталт Шатокуа”, “Шатокуа плюс” та “Аби книжка” пропонує своєрідний читацький путівник під назвою “Мої серед чужих”. Це авторські есеї-рефлексії над текстами різних епох і водночас рекомендації для допитливих книголюбів. Серед відомих класиків літерного світу до уваги  читачів запропоновано й маловідомі прізвища письменників.

Детальніше...
 
Бібліотекарі університетської книгозбірні відвідали м. Дубно

30 вересня 2012 року в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек працівники книгозбірні Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали м.Дубно, давнє місто у Рівненській обл., яке згадується ще в Іпатіївському літописі. Дослідники старовини припускають, що у XIV ст. у цьому місті з’явився перший дерев’яний замок, а вже у XV ст. почалося зведення мурованого замку. Відомо, що із 1498 р. у місті діяло Магдебурзьке право. За час існування Дубно ставало місцем розгортання різних важливих подій: як реальних, так і літературних. Під час Визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького місто штурмували загони Максима Кривоноса, і саме ця місцина постає у на сторінках повісті М.Гоголя “Тарас Бульба” (у наш час у місті проводиться рок-фестиваль з такою ж назвою). На початку XVIII ст. Дубно опинилося у центрі подій Північної війни: у 1706 році його зайняли шведи на чолі з Карлом ХІІ, а російський цар Петро І, який перебував тут у 1707 році, дивився міцності фортечних мурів Дубенського замку.

У період Першої та Другої світових воєн Дубно також знаходилося у вирі бойових дій.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня121122123124125126127128129130НаступнаКінець »

Сторінок 127 з 152:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom