top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Вельмишановні Колеги!

Вітання!

Вітаю із професійним святом, яке щороку є для нас не лише часом підведення підсумків, але й нагодою окреслення перспектив та сподівань. Бажаю Вам здоров’я, творчої наснаги, родинного затишку та впевненості у майбутніх кроках. Нехай не лякають нас цивілізаційні зміни та конкуренція книг електронних і паперових, а наші читальні зали та віртуальні презентації відвідують лише вдячні читачі.

Нехай молитовна опіка святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії дарує нам радість щоденного спілкування та мудрість у розв’язанні непростих завдань сьогодення.

З повагою,

директор Наукової бібліотеки

Львівського національного університету

імені Івана Франка,

голова ЛЗМО, доцент В. Ф. Кметь

Детальніше...
 
УКРАЇНСЬКА ПАЛІНОДІЯ ХХІ СТ.

Одною з найважливіших подій цьогорічного ювілейного Форуму видавців стала презентація у Львівському національному університеті імені Івана Франка видавничого проекту Української Православної Церкви Київського Патріархату “Українська “Палінодія” ХХІ ст.: сучасні переклади спадщини Святих Отців та богослужбової літератури”. Презентація відбулася 13 вересня 2013 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Франкового університету.

Детальніше...
 
Презентація поетичної збірки “Н2О2”

14 вересня 2013 року в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка – у рамках ювілейного ХХ Форуму видавців у Львові – відбулася презентація збірки поезій “Н2О2(Харків, 2013).

Детальніше...
 
Тарас Шевченко: істина – некомунікативна реальність

Притчево піднесена творчість Тараса Шевченка до сьогодні залишається актуальним, затребуваним, водночас, ще до кінця нерозкритим самобутнім явищем. Надзвичайно широка палітра – часто абсолютно протилежних – інтерпретацій ще за життя письменника, пізніші відкриття літературо- та мовознавців, культурологів, філософів свідчать про невичерпність генія.

Детальніше...
 
У Науковій бібліотеці відбулася презентація книги П.Коваля “Між Майданом і Смоленськом”

13 вересня 2013 р. в рамках ХХ Форуму видавців у Науковій бібліотеці Франкового університету відбулася презентація книги польського політика, дипломата, депутата Європарламенту та співголови Комітету з парламентського співробітництва ЄС-Україна Павла Коваля “Між Майданом і Смоленськом. Розмови з Пйотром Лєґутко та Доброславом Родзєвічем”. Книга вийшла друком у видавництві “Літопис”, переклад з польської здійснив  доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн  Університету Андрій Козицький. У рамках презентації відбувся круглий стіл “Польща і Україна в останньому десятилітті” за участі народного депутата, екс-міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка, народного депутата, екс-міністра закордонних справ України Петра Порошенка, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща Маркіяна Мальського.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня121122123124125126127128129130НаступнаКінець »

Сторінок 127 з 166:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom