top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Тестовий доступ до ресурсів SAGE Journals

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1058 від 27 вересня 2012 року “Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації ” вводяться певні зміни у функціонуванні бібліотек.

Див.:

http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/31870/

 
Наукову бібліотеку відвідала офіційна делегація Латвії

12 жовтня 2012 року в рамках офіційного візиту Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка відвідав екс-президент Латвії Ґунтіс Ульманіс, Надзвичайний та повноважний посол Латвії в Україні д-р Арґіта Даудзе, почесний консул Латвії в Україні Володимир Гарцула, депутат Сейму, академік Латвійської академії наук, професор Латвійського університету Яніна Курсіте-Пакуле, радник почесного консула Латвійської республіки Ігор Пилат.

Детальніше...
 
До 70–річчя УПА

У відділі україніки Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка на матеріалах фонду оформлено книжкову виставку “УПА в боротьбі за Українську Державність” – окремі випуски “Літопису УПА”, інформація про історію створення армії та командирів визвольного руху Р. Шухевича, Д. Клячківського, С. Фрасуляка та інших. Книжкову експозицію доповнює виставка документів та матеріалів, спогадів та наукових розвідок, яку розгорнуто на стенді у вестибюлі другого поверху Бібліотеки.

Детальніше...
 
Бібліотекарі Наукової бібліотеки взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Вінниці

10−12 жовтня 2012 року у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Роль краєзнавства в соціально-економічному і культурному розвитку регіону”. У роботі Конференції взяли участь фахівці різних міст України, зокрема були представлені Суми, Харків, Рівне, Львів, Донецьк, Житомир, Вінниця, Київ, Кривий ріг, Бережани та ін.

Таку широку наукову географію підтвердила й участь у конференції представників Польщі та США.

Детальніше...
 
Вшанування пам’яті митця-реформатора Леся Курбаса

10 жовтня 2012 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація збірника статей “Життя і творчість Леся Курбаса”

(Львів: Літопис, 2012).

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінок 131 з 157:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom