top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Міжнародна конференція

15 – 16 травня 2014 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться міжнародна конференція «Періодичні видання у бібліотеках як інститутах національної пам’яті». У роботі конференції візьмуть участь науковці та бібліотечні працівники із різних міст України та Польщі. Протягом першого дня роботи конференції відбудеться пленарне засідання та презентації електронних ресурсів, пов’язаних із оцифруванням, опрацюванням та зберіганням періодичних видань; другий день буде присвячено засіданням секцій. Учасники конференції на чотирьох секціях обговорять історію окремих періодичних видань, роль преси як історичного джерела, актуальні питання опрацювання, зберігання та удоступнення періодики в сучасних бібліотеках.

Програма конференції у PDF

 
Зустріч з європейською поезією

6 травня 2014 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася “Зустріч з європейською поезією” – презентація поетичної антології “Сім пагорбів” (Львів, 2014) за участю польських та українських письменників. Організатори заходу: Львівська організація Національної спілки письменників України, Львівська обласна філармонія, ГО “Центр розвитку української культури і самоорганізації”, Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Детальніше...
 
Наукову бібліотеку відвідала делегація з Китаю

6 травня 2014 року Наукову бібліотеку Університету відвідали представники Китайської міжнародної групи в галузі культури “Східне королівство” на чолі із Джанксіном Лью, засновником організації, відомим китайським музикантом та композитором, та Ліфанґ Ма, президентом Групи.

Детальніше...
 
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Вельмишановні Колеги та Читачі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Христового Воскресіння!

Бажаю усім весняного настрою та натхнення, віри у перемогу над лихом та напастями, що випали на долю нашого народу та кожного з нас. Нехай писанкові барви розсіють чужинецький морок ненависті та непорозуміння, а пасхальні передзвони символізують встановлення справжньої і щирої гармонії міжлюдських взаємин, інтелектуального та духовного зростання України. Миру, любові та єдності у Вашій родині.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою,

директор Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка,

голова методичного об’єднання бібліотек ВНЗ Західного регіону України

Василь Кметь

 
Зустріч з піснею Володимира Івасюка

8 квітня 2014 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося тридцять п’яте засідання Міждисциплінарного семінару Modus Legendi, присвячене 65-річчю від дня народження українського композитора і поета Володимира Івасюка (1949–1979).

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінок 136 з 184:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom