top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Західноєвропейське інтроліґаторство: французькі стилі в оздобленні оправ книг ХVІ–ХVІІІ ст.

18 квітня 2012 року у відділі рукописних, стародрукованих та рідкісних книг імені Ф.П.Максименка Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося двадцять друге засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi – “Західноєвропейське інтролігаторство: французькі стилі в оздобленні оправ книг ХVІ–ХVІІІ ст.” (на матеріалах фондів університетської книгозбірні). Із доповіддю виступила кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу рукописів та стародруків Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, доцент кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства Світлана Зінченко.

Детальніше...
 
Створено електронний архів Юрія Кміта

У рамках відкритого електронного проекту “Антропос” та до 140-річного ювілею галицького письменника, етнографа, літературознавця та громадського діяча Юрія Кміта було створено електронний архів його творів.

Детальніше...
 
Оголошення

20.04.2012 року о 9 год. відбудуться збори трудового колективу Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше...
 
Привітання від дирекції бібліотеки

Вельмишановні Колеги та Читачі!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

XV2012

 

Детальніше...
 
В університетській книгозбірні писали писанки

Своїми витоками традиція писанкартва сягає сивої давнини. Українці вірили, що писанка наділена чарівною силою, отож кольоровий символ життя супроводжував людину від народження до самої смерті. Гвоздики та півонії, дубове листя і виноградна лоза, решітки та кривульки, крутороги та зубчики – із давніх-давен наші предки вимальовували загадкові знаки на тендітному й крихкому зародочку життя. Це була їхня пісня, їхня молитва про неперервність роду, а отже й традиції, свого коріння, про любов, здоров’я, багатий врожай, відродження усього живого й оновлення світу.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінок 137 з 157:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom