top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Всеукраїнська конференція “Книга і бібліотека в системі науково-інформаційного забезпечення університетської науки і освіти”

Уже вкотре Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка збирає у своїх стінах фахівців у галузі бібліотекознавства та книгознавства, щоб обговорити актуальні проблеми та завдання, які ставить сьогодення перед книгозбірнями вищих навчальних закладів України. Освіта починається з бібліотеки, з книги – а отже книгозбірні вишів повинні вчасно реагувати на запити науково-інформаційних процесів.

Детальніше...
 
Західноєвропейське інтроліґаторство: французькі стилі в оздобленні оправ книг ХVІ–ХVІІІ ст.

18 квітня 2012 року у відділі рукописних, стародрукованих та рідкісних книг імені Ф.П.Максименка Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося двадцять друге засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi – “Західноєвропейське інтролігаторство: французькі стилі в оздобленні оправ книг ХVІ–ХVІІІ ст.” (на матеріалах фондів університетської книгозбірні). Із доповіддю виступила кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу рукописів та стародруків Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, доцент кафедри книжкової графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства Світлана Зінченко.

Детальніше...
 
Створено електронний архів Юрія Кміта

У рамках відкритого електронного проекту “Антропос” та до 140-річного ювілею галицького письменника, етнографа, літературознавця та громадського діяча Юрія Кміта було створено електронний архів його творів.

Детальніше...
 
Оголошення

20.04.2012 року о 9 год. відбудуться збори трудового колективу Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше...
 
Привітання від дирекції бібліотеки

Вельмишановні Колеги та Читачі!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

XV2012

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінок 139 з 159:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom