top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
В університетській книгозбірні писали писанки

Своїми витоками традиція писанкартва сягає сивої давнини. Українці вірили, що писанка наділена чарівною силою, отож кольоровий символ життя супроводжував людину від народження до самої смерті. Гвоздики та півонії, дубове листя і виноградна лоза, решітки та кривульки, крутороги та зубчики – із давніх-давен наші предки вимальовували загадкові знаки на тендітному й крихкому зародочку життя. Це була їхня пісня, їхня молитва про неперервність роду, а отже й традиції, свого коріння, про любов, здоров’я, багатий врожай, відродження усього живого й оновлення світу.

Детальніше...
 
Університетську книгозбірню відвідав аташе з питань культури Посольства Австрії в Україні

У четвер, 29 березня 2012 р., Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка відвідав аташе з питань культури Посольства Австрії в Україні, директор Австрійського культурного форуму в Києві, куратор Австрійських бібліотек в Україні доктор Якуб Форст-Баталья. Очолювана відомим дипломатом інституція – один із головних чинників розвитку українсько-австрійського співробітництва в галузі науки і культури. Центр співробітництва, який діє у Львові, є водночас відділом Посольства Республіки Австрія з питань науки і культури. Тісні науково-освітні контакти ЛНУ імені Івана Франка з австрійськими науковими установами здійснюються також через австрійську бібліотеку у Львові.

Детальніше...
 
Науковій бібліотеці подарували каталог “Альдини у бібліотеках України”

Координатор видавничого проекту Варшавського університету професор Януш А. Ріґер передав до фондів Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка видання Інституту  міждисциплінарних досліджень “Artes Liberales” – книгу Shamrai М. Aldines in libraries of Ukraine. Catalogue / Marharyta Shamrai ; new corrected and completed edition by Michał Spandowski. – Warsaw, 2012. – 200 s.

Детальніше...
 
До 120-річчя від дня народження Йосипа Сліпого

На матеріалах відділу україніки Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка розгорнута книжкова виставка “До 120-річчя від дня народження патріарха Йосипа Сліпого (1892–1984)”.

Детальніше...
 
Посол Великобританії став читачем Наукової бібліотеки Університету

Іще один дипломат найвищого рівня став читачем Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка – 27 березня 2012 року університетську книгозбірню відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт. Уже склалася добра традиція, що з вивчення української мови у Франковому університеті розпочинають свою каденцію в Україні дипломати держав світу. Підтримав цю традицію і новопризначений Посол Її Величності Королеви Саймон Сміт.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінок 140 з 159:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom