top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Вітаємо нашу колегу Іванну Степову (Карпин)

Від імені колективу Наукової бібліотеки

вітаємо нашу колегу Іванну Степову (Карпин) із весіллям!

Нехай сторінки Вашого читацько-бібліографічного дуету захоплюють

віщуванням щастя та злагоди!

 

Хай заходить щастя в хату
і добра буде багато,
хай в родині сліз не буде,
хай шанують Вас усюди.
Хай сонце щиро сміється,
хай у житті все вдається,
хай доля зачарує вам світ
здоров'ям, щастям і натхненням,
щоб Ви прожили много літ
під Божим і людським благословенням

 
Переможці конкурсу “Найкращий читач року–2013” у Науковій бібліотеці

Упродовж 17-19 травня 2013 р. у Львові відбувався щорічний Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”. Найактивніші читачі з усіх областей України та Автономної Республіки Крим завітали до старовинного міста Лева, щоб взяти участь у параді літературних героїв, майстер-класах, мистецьких акціях та презентаціях. У рамках цих заходів юні читачі мали нагоду відвідати найдавнішу університетську книгозбірню України –

Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше...
 
Шановні читачі!

У зв’язку із проведенням 12 Міжнародної науково-практичної конференції бібліотек вищих навчальних закладів “Перспективи розвитку університетських бібліотек на шляху розбудови суспільства знань”

 

21 та 22 травня 2013 року читальні зали

у корпусах Бібліотеки на вул. М. Драгоманова 5 і 17

обслуговувати не будуть.

 

Дякуємо за розуміння!

Но "Филипок" не из легких, а из самого сердца.

Снаружи Семирама "Моя Серебряная Башня" прохаживалась возле выхода в "Фрейд за 90 минут" коридор, по которому они пришли.

В этих "Веселые рассказы" старых английских домах они водятся "5000 примеров по русскому языку 2 кл Безударные гласные" целыми табунами.

Когда "КН Учимся логически мыслить 4-5 лет" все было закончено, Реджинальд взялся за "Подвижные игры" телефон и набрал номер "Все о картах Таро" полиции.

Вопрос был не в том, "Deutsche Marchen" кто первый второго все равно не будет, достаточно "Волки Кальи" вынуть пуговицу одному.

Услышав это, Деркон и Лорман удовлетворенно хмыкнули.

 
Бібліотека Університету як соціокультурний простір

13 травня 2013 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося тридцять перше засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi. Із доповіддю “Бібліотека Університету як інформаційний, соціальний та соціокультурний простір” виступила кваліфікований старший кустош, директор Бібліотеки Варшавського університету в 2003–2013 роках Ева Кобєрська-Мацюшко. У засіданні семінару взяли участь: І Секретар-Консул Марцін Зєнєвіч (Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові), проректор з науково-педагогічної роботи та в.о.завідувача кафедри бібліотекознавства і бібліографії факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка Роман Крохмальний, викладачі та студенти кафедри, бібліотекарі вищих навчальних закладів Львова.

Детальніше...
 
Інформація для учасників Міжнародної науково-практичної конференції

Інформація для учасників Міжнародної науково-практичної конференції “Перспективи розвитку університетських бібліотек на шляху розбудови суспільства знань”, що відбудеться  21 – 23 травня 2013 року у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (м.Львів, вул. М. Драгоманова, 5).

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня131132133134135136137138139140НаступнаКінець »

Сторінок 140 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom