top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
France – France: письменник – країна

17 квітня у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбулось 83 засідання міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi. Доповідь France – France: письменник – країна виголосила Наталія Кузик, викладачка Alliance française de Lviv. Семінар присвячено 175 річниці від дня народження французького письменника Анатоля Франса, Лауреата Нобелівської премії з літератури 1921 р.

Детальніше...
 
ГРАФІЧНИЙ РОМАН “БАТЬКО ГОРІО”: НОВИЙ ФОРМАТ ПРО/ЧИТАННЯ

15 квітня 2019 року у співпраці з "Альянс Франсез" м. Львова, у рамках “Французької весни у Львові” та з нагоди відзначення 220-річчя від народження Оноре де Бальзака відбулася презентація культурологічного проекту “Графічна література” видавництва “Леополь”. У динамічному світі, який швидко змінюється і набирає все більших обертів, людина губиться у лавині інформації і не має достатньо часу, аби насолоджуватись та рефлексувати над текстами великої форми. Відтак швидкоплинний світ пропонує іншу модель – малі форми і стислий виклад. Як альтернативу світ побачило друковане видання-комікс перлини французької літератури – роман “Батько Горіо”.

Детальніше...
 
Образ Мазепи у французькому мистецтві романтизму

15 квітня 2019 року в Науковій бібліотеці у рамках Французької весни відбувся семінар «Образ Мазепи у французькому мистецтві романтизму». Директор Французького Альянсу у Львові Ніколя Фасіно мету семінару окреслив як можливість побачити окремі мистецькі точки, які об’єднуються у французько-українські взаємини, про які ми часто не знаємо.

Детальніше...
 
ІВАН ФРАНКО І ФРАНЦУЗЬКА ЛІТЕРАТУРА

9 квітня 2019 року в рамках Французької весни у Львові Наукова бібліотека Франкового університету вкотре вітала поціновувачів художнього слова – цього разу, аби подискутувати навколо творчості французьких письменників у рецепції та перекладах Івана Франка. 
Із привітальним словом виступили директор Альянс Франсез м.Львова Ніколя Фасіно та президент Альянсу Василь Кметь. Зокрема Ніколя Фасіно віздначив, що завдяки Французькій весні відкрив для себе творчість Івана Франка.

Детальніше...
 
Бібліотечні фонди як історично-культурний феномен: збереження, опрацювання, дослідження

17 травня 2019 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Бібліотечні фонди як історично-культурний феномен: збереження, опрацювання, дослідження”.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінок 15 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom