top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Вечір-реквієм вшанування пам’яті жертв голодоморів

26 листопада 2010 року Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка долучилася до заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв голодоморів та злочинів комуністичного режиму в Україні, що відбувалися у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У Музеї історії Університету було розгорнуто книжково-документальну виставку, яка репрезентувала наукові дослідження та документальні публікації про геноцид українського народу.

Детальніше...
 
Присяга Міського голови Львова

24 листопада 2010 р. директор Наукової бібліотеки доц. В. Кметь взяв участь в урочистостях з нагоди складення присяги новообраним міським головою та депутатами під час першої сесії Львівської міської ради.

Детальніше...
 
До Дня пам’яті жертв голодоморів та засудження злочинів комуністичного режиму в Україні

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка діє книжкова виставка до Дня пам’яті жертв голодоморів та засудження злочинів комуністичного режиму в Україні.

Детальніше...
 
Засідання ЛЗМО 27.10.2010 року
В рамках науково-практичної конференції “Комплектування бібліотечних фондів в умовах розвитку інформаційних технологій” 27 жовтня 2010 року відбулося Засідання Львівського зонального методичного об’єднання.
Детальніше...
 
Науково-практична конференція 2010 року
26 жовтня в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбулася науково-практична конференція на тему “Комплектування бібліотечних фондів в умовах розвитку інформаційних технологій”.
Детальніше...
 
« ПочатокПопередня151152153154155156157158159НаступнаКінець »

Сторінок 156 з 159:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom