top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Тестовий доступ до Global Marketing Information Database

До відома викладачів та студентів факультету міжнародних відносин, географічного та економічного факультетів!

14-27 вересня 2011 р. в електронній мережі Університету відкрито тестовий доступ до Global Marketing Information Database.

Детальніше...
 
Іще одна відзнака Форуму

18 вересня 2011 року у рамках підведення підсумків 18 Форуму видавців у Львові директору Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка було вручено відзнаку за вагомий внесок у підтримку українського книговидання та допомогу у проведенні Форуму.

Детальніше...
 
Заради збереження національного надбання

16 вересня 2011 р. з ініціативи голови Львівської обласної організації Товариства охорони пам’яток історії та культури Андрія Салюка у приміщенні Палацу Сапєг у Львові відбувся семінар, присвячений проблемам збереження пам’яток рукописної та стародрукованої книги. Зустріч мала характер виробничої наради, мета якої полягає у формуванні завдань та спільному пошуку розв’язання актуальних проблем зберігання, консервації та реставрації унікальних документів львівських бібліотек та музеїв.

Детальніше...
 
Другий міжрегіональний бібліотечний форум

15 вересня 2011 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка – в рамках 18 Форуму видавців у Львові – відбулося засідання Всеукраїнської конференції “Другий міжрегіональний бібліотечний форум”. Уже другий рік поспіль університетська книгозбірня приймала членів Української бібліотечної асоціації (УБА). З вітальним словом виступили заступник Міністра культури і туризму України Вікторія Ліснича, начальник управління культури Львівської обласної державної адміністрації Сергій Бурко, Президент УБА, директор Інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Ірина Шевченко, директор Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка,  канд. іст. наук Василь Кметь та ін.

Детальніше...
 
Наукова бібліотека отримала відзнаку Форуму видавців у Львові

15 вересня 2011 року під час урочистої церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Найкраща книга Форуму видавців – 2011”, що відбувалася у приміщенні Львівської обласної філармонії, спеціальною відзнакою за внесок у розвиток українського книговидання та просування української книги було нагороджено Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінок 167 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom