top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
На території Наукової бібліотеки Університету посадили калину

11 квітня 2011 року працівники Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка провели толоку. На прилеглій до Бібліотеки території було посаджено десять кущів калини.

Детальніше...
 
"Французька весна" у Львові

6 квітня 2011 року о 15-й годині запрошуємо Вас відвідати заходи в рамках фестивалю Французька весна у Львові, які відбудуться у головному читальному залі Наукової бібліотеки (вул. Драгоманова, 5)

Детальніше...
 
Наукова бібліотека знову перша у рейтингу!

У рамках Тижня Здоров’я 18 березня 2011 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка кафедра фізвиховання та спорту організувала змагання з плавання для викладачів і співробітників Університету. Спортивний захід відбувся у басейні університетського спорткомплексу на вул. Черемшини.

Детальніше...
 
Науковій бібліотеці подаровано двотомник “Україна: поезія тисячоліть”

Видавництво “КРІОН” спільно з Міждержавним фондом гуманітарної співпраці передали до фонду Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка комплект книг “Україна: поезія тисячоліть”. Це видання було відзначене Гран-прі VII  Міжнародного конкурсу “Мистецтво книги” 2010 року.

Детальніше...
 
“Університетська лектура кінця XVIII ст.: правничі науки”

24 лютого 2011 р. о 12 год. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться дванадцяте засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi“Університетська лектура XVIII ст.: правничі науки”.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня161162163164165166167168169170НаступнаКінець »

Сторінок 170 з 176:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom