top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
“Пантомімою слова”

Запрошуємо на 79 засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi: “Пантомімою слова”, що присвячене 115 річниці від дня народження Юрія Мушака, українського перекладача та літературознавця, викладача Львівського університету.

Детальніше...
 
Львів у XVI ст.: місто конфліктів та порозумінь

29 січня відбувся семінар Ради молодих вчених Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, організований спільно з Науковою бібліотекою ЛНУ імені Івана Франка. Про історію Львова у XVI ст. розповіла Ольга Гуль, к. і. н., м. н. с. відділу історії середніх віків Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України. Водночас було презентовано книгу “Львів у XVI ст.: місто конфліктів та порозумінь” (Львів, 2018).

Детальніше...
 
Звітна конференція 2018 року

ПРОГРАМА ЗВІТНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗА 2018 РІК

Детальніше...
 
"Блаженні ті, що служать, бо вони не постаріють…"

22 січня 2018 року в Науковій бібліотеці Франкового університету відбулось відкриття виставки, присвяченої 90-літньому ювілею почесного ієрарха Православної Церкви України Патріарха Філарета. Участь у заході взяли: ключар Свято-Покровського кафедрального собору Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України прот. Павло Кочкодан, перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський, директор Наукової бібліотеки доц. Василь Кметь, духовенство львівських храмів, журналісти, бібліотекарі та читачі книгозбірні, співробітники Університету.

Детальніше...
 
Паризька мирна конференція

18 січня 1919 р. розпочала діяльність Паризька мирна конференція, що тривала з невеликими перервами упродовж двох років та знаменувала не лише завершення воєнних дій, але й кінець історії трьох середньовічних династичних імперій, встановлення нової системи державно-адміністративного устрою, міжнародних відносин тощо. Офіційними учасниками перемовин були делегації від 27 країн, 10 з яких брали безпосередню участь у бойових діях. Вирішальну роль у прийнятті рішень конференції відіграла “Рада трьох” – прем’єр-міністр Великобританії Девід Ллойд-Джордж, Франції – Жорж Клемансо і президент США Вудро Вільсон. Ситуативно були сформовані також “Рада чотирьох” (за участі прем’єра Італії) і “Рада десяти” (керівники урядів та міністри закордонних справ згаданих країн та Японії). У результаті тривалих дискусій та дипломатичних і політичних компромісів були підготовані важливі документи – Версальський мирний договір 1919 з Німеччиною (28.06.1919), Сен-Жерменський мирний договір 1919 з Австрією (10.09.1919), Нейїський мирний договір з Болгарським царством (27.11.1919), Тріанонський мирний договір з Королівством Угорщина (4.06.1920), Севрський мирний договір з Османською імперією (10.08.1920). Перелічені міжнародні угоди склали основу завершеної 1922 р. на Вашингтонській конференції версальсько-вашингтонської системи нового світового устрою.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінок 18 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom