top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
"Роздуми небайдужої жінки"

24 листопада 2011 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбулося сімнадцяте засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi за участю заслуженого юриста України, спеціаліста у сфері цивільного та сімейного права, політичного та громадського діяча, доктора юридичних наук, професора Зорислави Ромовської.

Детальніше...
 
Електронний проект “Відкрита книга”

До уваги читачів Наукової бібліотеки! У рамках некомерційного проекту “Відкрита книга” створено безкоштовну електронну бібліотеку класики української та зарубіжної літератури.

Детальніше...
 
Бібліотека у соціальній мережі?

Функціонування соціальних мереж набуло сьогодні надзвичайно стрімкого розвитку і вже, мабуть, немає людей, які б не чули про “В контекте”, “Facebook”, “Twitter”, “Hi5” та ін. Отож такі мережі отримали статус не тільки віртуального простору для знайомств, спілкування тощо, але й  зручного засобу обміну інформацією, зокрема й академічних установ, а подекуди й виконують функції ЗМІ. То чи справді соціальні мережі – майбутнє академічної науки?

Детальніше...
 
Університетські книгозбірні України – за відкритий доступ

Забезпечення відкритого доступу до електронних ресурсів сьогодні уже не просто напрямок інформаційної політики інтелектуальних середовищ, це – необхідна умова забезпечення наукового та освітнього процесу. Львівський національний університет імені Івана Франка завдяки ініціативам вчених різних галузей науки упродовж кількох років є активним учасником руху за відкритий доступ до наукової інформації. Так, у жовтні 2008 р. у рамках святкування 400-річчя Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка відбулася презентація створеного спільно  з Центром гуманітарних досліджень відкритого гуманітарного електронного архіву “Антропос”.

Детальніше...
 
Школа бібліотечної майстерності у листопаді

30 листопада 2011 р. о 10.00 у читальному залі періодики Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 17) у рамках програми підвищення кваліфікації працівників НБ відбулося заняття на тему “Збереження бібліотечних фондів у процесі їх використання”. Доповідач – Т. Камацька.

 
« ПочатокПопередня171172173174175176177178179180НаступнаКінець »

Сторінок 177 з 189:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom