top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Книжковий дарунок від Дмитра Павличка

Видатний український поет і перекладач, громадсько-політичний діяч, випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Дмитро Павличко передав до фонду Наукової бібліотеки Університету десятитомне видання своїх творів.

Детальніше...
 
Книжковий дарунок Науковій бібліотеці від Генерального Консульства Республіки Польща у Львові

20 вересня 2011 року в.о.Генерального Консула Республіки Польща у Львові Анджей Дрозд подарував Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка збірник під редакцією Тадеуша Кшонстка “Польща та Україна в боротьбі за незалежність 1918-1920”.

Детальніше...
 
Тестовий доступ до Global Marketing Information Database

До відома викладачів та студентів факультету міжнародних відносин, географічного та економічного факультетів!

14-27 вересня 2011 р. в електронній мережі Університету відкрито тестовий доступ до Global Marketing Information Database.

Детальніше...
 
Іще одна відзнака Форуму

18 вересня 2011 року у рамках підведення підсумків 18 Форуму видавців у Львові директору Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка було вручено відзнаку за вагомий внесок у підтримку українського книговидання та допомогу у проведенні Форуму.

Детальніше...
 
Заради збереження національного надбання

16 вересня 2011 р. з ініціативи голови Львівської обласної організації Товариства охорони пам’яток історії та культури Андрія Салюка у приміщенні Палацу Сапєг у Львові відбувся семінар, присвячений проблемам збереження пам’яток рукописної та стародрукованої книги. Зустріч мала характер виробничої наради, мета якої полягає у формуванні завдань та спільному пошуку розв’язання актуальних проблем зберігання, консервації та реставрації унікальних документів львівських бібліотек та музеїв.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня171172173174175176177178179180НаступнаКінець »

Сторінок 180 з 189:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom