top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
"Французька весна" у Львові

6 квітня 2011 року о 15-й годині запрошуємо Вас відвідати заходи в рамках фестивалю Французька весна у Львові, які відбудуться у головному читальному залі Наукової бібліотеки (вул. Драгоманова, 5)

Детальніше...
 
Наукова бібліотека знову перша у рейтингу!

У рамках Тижня Здоров’я 18 березня 2011 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка кафедра фізвиховання та спорту організувала змагання з плавання для викладачів і співробітників Університету. Спортивний захід відбувся у басейні університетського спорткомплексу на вул. Черемшини.

Детальніше...
 
Науковій бібліотеці подаровано двотомник “Україна: поезія тисячоліть”

Видавництво “КРІОН” спільно з Міждержавним фондом гуманітарної співпраці передали до фонду Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка комплект книг “Україна: поезія тисячоліть”. Це видання було відзначене Гран-прі VII  Міжнародного конкурсу “Мистецтво книги” 2010 року.

Детальніше...
 
“Університетська лектура кінця XVIII ст.: правничі науки”

24 лютого 2011 р. о 12 год. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться дванадцяте засідання Міждисциплінарного наукового семінару Modus Legendi“Університетська лектура XVIII ст.: правничі науки”.

Детальніше...
 
Перше місце у рейтингу реалізованих проектів

За результатами соціологічного дослідження “Інтеґрація бібліотек ВНЗ України: сучасний стан і перспективи розвитку” перше місце у рейтингу реалізованих проектів посіла Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня181182183184185186187188189190НаступнаКінець »

Сторінок 185 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom