top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
До Дня пам’яті жертв голодоморів та засудження злочинів комуністичного режиму в Україні

У Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка діє книжкова виставка до Дня пам’яті жертв голодоморів та засудження злочинів комуністичного режиму в Україні.

Детальніше...
 
Засідання ЛЗМО 27.10.2010 року
В рамках науково-практичної конференції “Комплектування бібліотечних фондів в умовах розвитку інформаційних технологій” 27 жовтня 2010 року відбулося Засідання Львівського зонального методичного об’єднання.
Детальніше...
 
Науково-практична конференція 2010 року
26 жовтня в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбулася науково-практична конференція на тему “Комплектування бібліотечних фондів в умовах розвитку інформаційних технологій”.
Детальніше...
 
Творча зустріч із письменницею Евою Гатою

20 жовтня 2010 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка відбулась зустріч із львівською письменницею Евою Гатою, авторкою романів “Три чесноти, або Казка про оріхалк”, “З варяг у греки, або історія накреслена рунами”, “Очищення, або роблю, що хочу” та “Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом”.

Детальніше...
 
“Львівські варіації”

15 жовтня 2010 року у головному читальному залі Бібліотеки в рамках святкування Дня Університету відбулася зустріч із львівською художницею Анною Лютак, письменником та перекладачем Андрієм Содоморою, письменником і літературознавцем Василем Ґабором.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня181182183184185186187188189190НаступнаКінець »

Сторінок 188 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom