top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

feed-image Feed Entries
Вітаємо на сайті нашої бібліотеки
Осінь патріарха. Володимир Шухевич в окупованому росіянами Львові

4 грудня відбулась лекція к. і. н. Ігоря Петрія “Осінь патріарха. Володимир Шухевич в окупованому росіянами Львові”. Організатори: Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка та Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра та Павла .

Детальніше...
 
Документальна спадщина ЗУНР

29 листопада 2018 р. в Науковій бібліотеці відбувся семінар "Документальна спадщина ЗУНР: збереження та популяризація". Видання “Західноукраїнська Народна республіка в документах і матеріалах Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка” містить каталог документів і матеріалів, присвячених ЗУНР, із колекції “воєнних друків” Наукової бібліотеки. Це листівки, часописи та брошури, агітки, плакати, бланки тощо, а також документи міських, військових, повітових органів влади. Завідувач відділу РСРК ім. Ф. П. Максименка університетської книгозбірні Микола Ільків-Свидницький розповів про видання та процес підготовки альбома до друку.

Детальніше...
 
ДИСКУСІЯ: Бібліотека як центр життя громади: львівський контекст

27 листопада 2018 р. у Меморіальному музеї тоталітарних режимів “Територія Терору” у рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та проекту “Львів – місто літератури ЮНЕСКО” відбувся перегляд кінострічки про роботу публічних бібліотек у Нью-Йорку Фредеріка Вайзмена – “Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека”, а також обговорення досвіду функціонування книгозбірень у Львові. В обговоренні взяли участь представники бібліотечних осередків Львова та урядових структур міста.

Детальніше...
 
Цифруючи та впорядковуючи [архівні] колекції

23 листопада у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи відбувся Всеукраїнський семінар “Цифруючи та впорядковуючи [архівні] колекції”. Семінар спрямований на поширення знань і обмін досвідом між проектами та інституціями, які володіють колекціями, створюють цифрові каталоги або ж мають намір оцифрувати та впорядкувати власні збірки документів та інших матеріалів. У першій частині семінару “Архівування” виступили Богдан Шумилович (медіа-історик) та Олександр Маханець (Міський меді архів). Богдан Шумилович висловив власні міркування про мету й ціль шифрування архівних збірок, представив погляд на архів як на знання (система: дані – інформація – знання – пояснення). Одне з головних завдань архіву як збірки – дати контекст створення тих чи інших документів. Також доповідач поділився досвідом опрацювання відеодокументів у Державному архіві Львівської області: від пошуку книг обліку й перенесення інформації до файлу Exel до опису метаданих та їх удоступнення для користувачів.

Детальніше...
 
Cемінар-тренінг присвячений роботі з базою даних Scopus

23 листопада 2018 року в Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся семінар-тренінг, який був присвячений функціонуванню та особливостям роботи з базою даних Scopus.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець »

Сторінок 20 з 190:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom