top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

feed-image Feed Entries
Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка
Творча зустріч із письменницею Евою Гатою

20 жовтня 2010 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка відбулась зустріч із львівською письменницею Евою Гатою, авторкою романів “Три чесноти, або Казка про оріхалк”, “З варяг у греки, або історія накреслена рунами”, “Очищення, або роблю, що хочу” та “Тут і там, або стежка між Парнасом і Олімпом”.

Детальніше...
 
Повідомлення
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ
Згідно з рішенням ректорату (протокол №4 від 27.09.2010 р.) з 1 січня 2011 року обслуговування у Науковій бібліотеці буде здійснюватись виключно за єдиним електронним реєстраційним документом.
Дирекція НБ
 
Відома французька письменниця Деніз Епштайн відвідала Наукову бібліотеку Університету

 

17 вересня 2010 року в рамках заходів 17 Форуму видавців у Львові, за ініціативи “Французького Альянсу” у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація українського перекладу роману відомої французької письменниці українського походження Ірен Неміровські (Ірини Немировської) “Вино самотності (“Vin de solitude”), за участю її доньки – Деніз Епштайн, що є жителькою Тулузи. Після презентації Д. Епштайн відвідала Наукову бібліотеку Університету. Разом із нею прибули: директор “Французького Альянсу” у Львові Жером Ваннепен, радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, біограф письменниці Ірини Немировської – Олів’є Філіппонна.

 

Детальніше...
 
Вельмишановні колеги!

Вельмишановні колеги!

Вітаю Вас із професійним святом, відзначення якого символічно пов’язане із вшануванням Церквою святих Віри, Надії та Любові і матері їх Софії.

Детальніше...
 
Наукову бібліотеку Університету прийнято до Української бібліотечної асоціації

15-17 вересня 2010 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка у рамках Західноукраїнськького бібліотечного форуму відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Людина – суспільство – книга – бібліотека”.

Фотогалерея

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінок 5 з 5:

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom