top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Інформаційні центри


Європейський центр парламентських досліджень та документації (ECPRD)


Центр Європейської Документації (ЦЄД) діє в Україні з 1992 року як ланка інформаційної мережі Європейського Союзу, мета якої - поширення інформації про ЄС та його політику.
Бібліотека Національної академії державного управління При Президентові України"Програма сприяння парламентові України", за фінансової підтримки агентства міжнародного розвитку США. Програма сприяння парламентові України (ПСП) є однією з основних програм, через яку Агентство з міжнародного розвитку США (АМР) надає технічну допомогу Верховній Раді України. Мета проекту - задоволення поточних потреб депутатів в інформації та технічній допомозі.


Центр інформації та документації Ради Європи в Україні належить до мережі інформаційних центрів, які функціонують у столицях центрально- та східноєвропейських країн-членів Ради Європи. Центр допомагає становленню та зміцненню системи демократії в Україні і сприяє інтеграції України з країнами Європи через співробітництво з цією організацією.


Інформаційний центр Британської Ради в Україні представляє Британію у сферах культури, освіти та професійної підготовки і є складовою загальної діяльності Британії у галузі дипломатії та надання допомоги. Британська Ради в Україні працює в рамках британо-української Культурної угоди і має на меті сприяти розвиткові відкритого суспільства та ринкової економіки в Україні.


Інформаційна Служба Сполучених Штатів Америки (Дім Америки) надає можливість знайти інформацію про головні напрями американського демократичного досвіду.


Центр інформації та документації НАТО


Програма "Молодіжна Альтернатива"

Пан Бібліотекар - це блоґ про бібліотечну справу та інформаційні технології.

Я боялся того, что за "скачать альбом демис руссос" этим скрывалось, "скачать книги шилова бесплатно без регистрации" что это значило.

Не принадлежали ему и "песня этот парень казанова скачать" ноги, утыканные серебристыми колючками кактусов.

Ладно, сказал он, "тринадцатая сказка диана сеттерфилд скачать" кем бы ты ни был, мне "игры гонки гта играть" кажется, что ты желаешь мне добра.

Это "план роботи ради школи" может продлиться дольше, чем мы думали, "скачать кс для" сказал он.

Его тело неподвижно покоилось на дне инерции, "бесплатные футбольные матчи скачать" он опускался с лишенного вершины холма, по "быстрее пули скачать" склонам, словно опаленным ударом молнии.

Дама "скачать всё сезоны реальных пацанов" реагировала в общем так, как я и предвидел.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom