гороскоп на 2015 года близнецы sms spy mobile here how to spy on a blackberry phone гороскоп скорпион женщина на сегодня site mobile spy uk three network press here spy in my boufriend cell phone best free mobile spy android iphone spy review site spyware for kindle press iphone tracking software reviews cell phone mobile spy software australia here
top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

До 100-річчя від дня народження математика-програміста О. М. Костовського

До 100-річчя від дня народження професора Львівського національного університету імені Івана Франка Олександра Костовського в Науковій бібліотеці розгорнуто книжкову виставку.

Народився О. Костовський 17 березня 1917 р. у місті Керч Кримської обл. в родині робітника. У 1941 р. закінчив з відзнакою фізико-математичний факультет Мелітопольського державного педагогічного інституту. Наукова діяльність Костовського у Львові розпочалася в 1945 р. – він вступив до аспірантури, і його керівником було призначено професора Станіслава Мазура, учня Стефана Банаха. Під час навчання в аспірантурі розпочалась і трудова діяльність О. Костовського в університеті. Дослідник зробив вагомий внесок у розвиток теорії локалізації за модулями нулів ряду Лорана і його похідних, запропонував на­ближені методи визначення цих нулів, розробив конструктивну геометрію.

Також Олександр Костовський очолював механіко-математичний факультет, був першим деканом факультету прикладної математики та механіки. У 1970 р. одержав звання професора. Був нагороджений ювілейною медаллю “За доблесну працю”.

Вчений Костовський читав лекційні курси з математичного аналізу, аналітичної геометрії, теорії функцій дійсної змінної, тензорного аналізу, а також спецкурси з теорії ЕОМ та теорії математичних машин. Після стажування в Московському університеті, почав читати нові курси такі, як математичні методи керування підприємством, інформаційно-пошукові системи, операційні системи, математичне забезпечення ЕОМ та АСУ (автоматизована система управління).

Професор Львівського університету Костовський був автором понад 100 наукових праць, серед яких три монографії. Високу оцінку і визнання в наукових колах принесло О. Костовському видання його дослідження “Геометричні побудови одним циркулем” (1959 р.). Ця книга вийшла друком у таких країнах світу, як: Японія, Англія, США, Росія та Болгарія.

О.М.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom