top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Креативні діти у Науковій бібліотеці

30 березня 2017 р. до Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка завітали на відкритий урок з математики учні п’ятого класу НКВ “Креативна міжнародна дитяча школа” (львівська спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов).

Діти із захопленням слухали найцікавіші фрагменти з 400-літньої історії університетської бібліотеки, оглядали фрески у головному читальному залі, намагаючись вгадати, за якими символічними образотворчими композиціями “заховалися” чотири факультети класичного університету.

І читачів у залі, і самих бібліотекарів здивували школярі непідробним інтересом до карткових каталогів (навіть зробили пробне замовлення та отримали зі сховища вибрану книжку!), зацікавленням літературою у відкритому доступі, що буквально захопила юних гостей. Крім того, учні продемонстрували знання німецької, японської мови, вміння швидко рахувати та велике бажання дізнаватися що раз більше нового.

Окремим пунктом візиту був огляд двох ювілейних книжкових виставок, присвячених видатним математикам – професорам Львівського національного університету імені Івана Франка:
Олександрові Костовському (до 100-річчя від дня народження)
та Стефанові Банахові (до 125-річчя від дня народження).

На завершення заходу вчителі роздали усім творчі математичні завдання, як-от: заповнити числами від 1 до 16 “магічний квадрат Дюрера” тощо, які п’ятикласники розв’язали швидко і весело.

Відкриті уроки у креативній атмосфері університетської книгозбірні – це вже певна традиція Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, гарна практика, що стає для учнів незабутньою пригодою та допомагає їм відкривати для себе нові горизонти.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom