top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Платформа Web of Science та природничі і точні науки

16 травня 2017 р. з 13.00 до 14.30 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) відбудеться науково-методичний семінар “Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)” з акцентом на природничих і точних науках.

Доповідь-презентацію проведе спеціаліст з навчання “Clarivate Analytics” – старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, к. біол. н. Тихонкова Ірина.

Робочі питання семінару:

  • робота з платформою “Web of Science” пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик;
  • аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів);
  • безкоштовний референс-менеджер EndNote base;
  • ідентифікатори науковця ResearcherID та Orcid.

 

Компанія “Clarivate Analytics” (в минулому відділення IP and Science Thomson Reuters), власник наукометричної бази даних “Web of Science”, що індексує понад 180 тис. найкращих світових видань для 12 700 з яких розраховується показник імпакт-фактор, проводить науково-методичний семінар з метою допомогти науково-педагогічним працівникам у користуванні інформаційною платформою “Web of Science” та успішного публікування у міжнародних рецензованих виданнях.

 

Платформа “Web of Science” дає можливість науковцю знайти не лише актуальну і перевірену інформацію за темою дослідження, а також потенційних співвиконавців з інших країн, установи партнери та визначитися з можливими джерелами фінансування. Повна індексація усіх переліків літератури усіх видань колекції (понад 1 млрд. записів), створює можливості точних наукометричних оцінок і прогнозу розвитку певної наукової галузі та установи.

Запрошуємо редакторів наукових видань,

науковців, викладачів, аспірантів, бібліотекарів й усіх зацікавлених!

 

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom