гороскоп на 2015 года близнецы sms spy mobile here how to spy on a blackberry phone гороскоп скорпион женщина на сегодня site mobile spy uk three network press here spy in my boufriend cell phone best free mobile spy android iphone spy review site spyware for kindle press iphone tracking software reviews cell phone mobile spy software australia here
top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Наукова бібліотека Франкового університету розпочала заходи до Фестивалю науки

15 травня 2017 р. в рамках заходів Всеукраїнського фестивалю науки Василь Кметь, директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка, прочитав профорієнтаційну лекцію “Бібліотека – арсенал університетської науки” для учнів 9-11 класів львівської спеціалізованої середньої школи № 37 з поглибленим вивченням французької мови.

Під час зустрічі В. Кметь обговорив із майбутніми абітурієнтами перспективи університетської науки, поняття і принципи функціонування університету як корпорації та установи, значення вишу в процесі здобуття знань і компетенцій. Також доповідач згадав про історію найдавнішої книгозбірні України та її роль у формуванні Університету й академічного середовища, цінні книжкові колекції й документи, про видатних особистостей, які були читачами цієї бібліотеки і, водночас, творили і презентували академічну спільноту вишу у давні часи.

Окрему увагу В. Кметь зосередив на інформаційних ресурсах, які створюються для студентів та науковців сьогодні. Адже в час потужного розвитку інформаційних ресурсів Університет змушений пристосовуватися до потреб студента і вчасно реагувати на науково-технічні здобутки, а відтак бібліотека повинна бути тим актуальним і вичерпним джерелом у процесі навчання, забезпечувати доступ до наукової та достовірної інформації. У динамічному світі університетська книгозбірня має відігравати роль того поліфункціонального простору для діалогу між минулим і сьогоденням, між новими здобутками у сфері науки та традицією історичного знання і пам’яті.

Наприкінці лекції В. Кметь згадав вислів відомого італійського письменника та філософа Умберто Еко, який  порівняв бібліотеку з холодильником, а читача зі зголоднілою людиною, що завжди матиме потребу в тамуванні спраги, а читач – у тамуванні спраглості до знань. Адже кожна людина має потребу в знаннях, а компетентність їй пропонує університет, тож згідно з висловом Томаса Карлайла: “Справжній університет наших днів є зібранням книг”. І хоча юні школярі тільки визначаються з вибором майбутньої професії, бібліотечні полиці та сервери вже сьогодні зберігають для них силу-силенну цікавої та корисної інформації.

З.В.
 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom