top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Львів успішно відбудовано!
21 червня 2017 р. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася історично-рольова гра “LEOPOLIS 1527: ВІДРОДЖЕННЯ З ПОПЕЛУ”. Львівські школярі – члени та слухачі Львівської обласної малої академії наук – в ігровій формі відбудовували Львів після страшної пожежі, а відтак творили своє нове місто. Згідно з правилами гри діти враховували-вивчали історичні реалії початку XVI ст., відтворювали політичні, господарські та культурні традиції національних громад: польської, німецької, української, єврейської та вірменської. Ці п’ять команд, змагаючись одна з одною і водночас співпрацюючи, здобували досвід організації життя у самоврядній громаді. Виправляли шкіри у кушнірні, ліпили віск у воскобійні, виготовляли ювелірні прикраси в золотарні, ловили рибу в озері, купляли прянощі та продукти у різницькій ятці, варили пиво – здобуваючи бали та інвестуючи зароблене в розбудову міста!

Як виявилося, це не така вже і легка справа: за дві години гри бюджет Львова зріс до півтори тисячі золотих, а населення зросло до 90 осіб… Найбільш активною й успішною цього разу була “вірменська” громада, проте доля міста залежала від співпраці усіх п’яти національних спільнот. І саме у цій консолідації сил, в умінні враховувати інтереси інших, у бажанні працювати на загальне благо і полягала виховна мета гри, яка готує майбутніх студентів, а відтак – активних членів вільного самоврядного суспільства.

Приємно відзначити, що школярі – учасники літньої школи від Львівської обласної МАН “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ІСТОРИЧНОМУ ЛЬВОВІ” – регулярно приходять у стіни Наукової  бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (зокрема, “LEOPOLIS 1527” грали 9 та 21 червня).

І наступна зустріч із манівцями запланована на 29 червня – цього разу на бібліотечному квесті “Подорож галактикою Ґутенберґа”.

Р. Л.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom