top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

“Ніч у Львові”

15 липня 2017 р. в рамках Фестивалю “Ніч у Львові” та за сприяння проекту “Культурне місто” у найдавнішій бібліотеці України відбувся концерт “Класика в бібліотеці”. Перед початком заходу для гостей університетської бібліотеки було проведено екскурсію.
Свято ж музики розпочалось із виступу директора Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка Василя Кметя, який розповів гостям книгозбірні про музичні колекції, що зберігаються в її фондах. Усі ці раритети відвідувачі бібліотеки мали нагоду побачити на слайдах, а також у вітринах читального залу, у яких було експоновано книжково-документальну виставку видатного композитора і маестро цитри Євгена Купчинського. До того ж, Василь Кметь ознайомив присутніх із мистецькими проектами та дослідженнями, які здійснюються на базі музичних колекцій книгозбірні. 
Музичний вечір продовжив виступ квартету “Фаготіссімо”. Перед шанувальниками вишуканого мистецтва виступили артисти Львівської філармонії: Андрій Ткачук, Богдан Гриньків, Андрій Будай та Аліна Сапункова. Музиканти виконали композиції “Соната № 2” Даніеля Спіра, “Небеса говорять” Георга Генделя, “Лібертанго” Астора П’яццоли, “Канон” Джованні Габрієлі та інші, демонструючи свою віртуозність та унікальні можливості фагота у виконанні як барокової музики, так і джазу. 
Отож мелодія книги триває, а найдавніша бібліотека України й надалі готова творити ідентичність культурного міста.
Кметь Вікторія
#ніч_у_Львові #культурнемісто #бібліотека #biblioteka #library

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom