top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Книжковий дарунок Науковій бібліотеці

Тарас Возняк, генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, передав у фонд Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка альбом виставки Адама Мияка “Пінзель/Мияк – зустріч”, що відбулася в Музеї Іоана Георгія Пінзеля. Організаторами виставки стали Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького й Академія образотворчих мистецтв у Варшаві.

Експозиція Адама Мияка – це зустріч двох митців у форматі розбіжностей стилів та епох. Твори обох митців, Мияка та Пінзеля, оприсутнюють божественне в матерії, духовне в застиглій пластиці, а відтак духовність сакралізує мистецтво. Геометризованість композиційних ліній Мияка дещо дисонує із прозорістю, легкістю форм Пінзеля, проте їхні витвори промовляють про одне – буття в гармонії, проблема раю та пекла в людині. Для обох митців притаманне замилування рухом – їхні скульптури динамічні, але в різний спосіб. Водночас, засіб промовляння однаковий – емоційність та динаміка в матерії, у формі. 

Кметь В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom