top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Учні Міжнародної літньої школи Центру україністики ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Наукову бібліотеку

21 липня 2017 року найдавнішу бібліотеку України відвідали учні Міжнародної літньої школи Центру україністики ЛНУ ім. Івана Франка. Лекцію “Електронний документ як постінкунабула: про модерне у найдавнішій бібліотеці України” для гостей бібліотеки прочитав директор книгозбірні Василь Кметь.
Слухачі літньої школи мали нагоду ознайомитись із історією університетської бібліотеки, побачити книжкові раритети з її фондів: “Ratio Studiorum”, головний документ, що регламентував роботу бібліотеки і школи при Єзуїтському колегіумі, а також програми іспитів для студентів цієї школи, “Методика викладання французької мови” (1765 р.), “Литовський статут” (кін. 16 ст.), трактат “Про достопам’ятні речі” Ф. Петрарки (14 ст.), вірменські рукописи, альдини, підручник з латинської мови (1523 р.), японський рукопис кінця 18 ст., львівську лютневу табулатуру, а також пам’ятки української книжної культури, серед яких були видання з провінієнціями відомих українських письменників. До того ж, В. Кметь розповів гостям про історію книгодрукування, реставраційну діяльність Наукової бібліотеки, ознайомив гостей із електронними проектами, що здійснюються на базі книгозбірні Франкового університету.
Учасники літньої школи мали нагоду відвідати головне книгосховище, а також побачити унікальну конструкцію, яку було споруджено спеціально для Наукової бібліотеки в 1902 р. у Сяноку (Польща).

З.В.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom