top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Українознавчі студії в Ізраїлі
14 вересня 2017 року о 15.00 в рамках заходів Форуму видавців у Львові в головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ ім.Івана Франка (вул.Драгоманова, 5) відбудеться презентація видання “Єврейсько-українські культурні стосунки”. Участь у заході візьме відомий ізраїльський філолог-славіст, лінгвіст, культуролог, доктор філологічних наук, директор відділення славістики Єврейського університету в Єрусалимі Вольф Москович.
Видання “Єврейсько-українські культурні стосунки” репрезентує один із вимірів культурного діалогу двох етносів - як етнокультурне сусідство українців та євреїв впливало на рецепцію одне одного, на творення діалогу та культурного дискурсу. Книга містить велику кількість нової інформації в галузі музики, фольклору, літератури тощо. Видання постало як 25 том багатотомника “Євреї та слов’яни”, що виходить друком із 1993 року у видавництві Єврейського університету в Єрусалимі.
#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom