top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Шевченкова біографія – реальна і химерна
16 вересня 2017 р. о 15.00 в рамках Форуму видавців у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться лекція Михайла Назаренка, автора книги “Поховання на могилі: Шевченкова біографія у фольклорі та фейклорі” (Київ: Критика, 2017). Модератор зустрічі – Андрій Мокроусов.
Книга “Поховання на могилі” – тематично систематизоване видання, із супровідними коментарями, історичними нарисами та містифікаційними фрагментами навколо постаті Тараса Шевченка. Уперше дослідження з’явилося друком у 2006 році. Презентоване видання доповнене новими джерелами (близько 400 позицій у списку літератури), а також світлинами та репродукціями.

Цитата з видання: “Що таке «Шевченків міт про Україну», ми, здається, починаємо розуміти, попри ідеологічну інерцію та численні надінтерпретації. Але таким само цікавим є й «міт України про Шевченка»: не те, що Кобзар зробив із Батьківщиною, а що Батьківщина зробила з ним; не те, що він писав про народ, а те, що розповідають про нього в народі, вкупі з усілякими леґендами, складеними в різних соціяльних групах, від революціонерів до жандармів. «Автор не просто відтворює міфологічну будову, а стає її учасником» – тож «Шевченко став не лише творцем, але й продуктом свого міфу” (https://krytyka.com/…/pokhovannya-na-mohyli-shevchenkova-bi…)
#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom