top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Шевченкова біографія – реальна і химерна
16 вересня 2017 р. о 15.00 в рамках Форуму видавців у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться лекція Михайла Назаренка, автора книги “Поховання на могилі: Шевченкова біографія у фольклорі та фейклорі” (Київ: Критика, 2017). Модератор зустрічі – Андрій Мокроусов.
Книга “Поховання на могилі” – тематично систематизоване видання, із супровідними коментарями, історичними нарисами та містифікаційними фрагментами навколо постаті Тараса Шевченка. Уперше дослідження з’явилося друком у 2006 році. Презентоване видання доповнене новими джерелами (близько 400 позицій у списку літератури), а також світлинами та репродукціями.

Цитата з видання: “Що таке «Шевченків міт про Україну», ми, здається, починаємо розуміти, попри ідеологічну інерцію та численні надінтерпретації. Але таким само цікавим є й «міт України про Шевченка»: не те, що Кобзар зробив із Батьківщиною, а що Батьківщина зробила з ним; не те, що він писав про народ, а те, що розповідають про нього в народі, вкупі з усілякими леґендами, складеними в різних соціяльних групах, від революціонерів до жандармів. «Автор не просто відтворює міфологічну будову, а стає її учасником» – тож «Шевченко став не лише творцем, але й продуктом свого міфу” (https://krytyka.com/…/pokhovannya-na-mohyli-shevchenkova-bi…)
#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom