top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

ПРЕЗЕНТАЦІЇ КНИЖКИ “АВГУСТИН ВОЛОШИН: ДВА ЮВІЛЕЇ”
Організатори “Історичного майданчика” у рамках 24-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові запрошують взяти участь у презентації книжки “АВГУСТИН ВОЛОШИН: ДВА ЮВІЛЕЇ”, що відбудеться 14 вересня о 13 год. в Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Драгоманова, 17) за участю завідувача кафедри історії стародавнього світу і середніх віків Ужгородського університету Ігоря Ліхтея та директора видавництва “Карпати” Віктора Браславця.

Видання містить невідомі досі документи з особистого архіву президента Карпатської України Августина Волошина, які було знайдено на горищі старого будинку в Ужгороді. Матеріали книги характеризують Августина Волошина як людину, котра стала символом об’єднання українців Закарпаття, справжнім поводирем закарпатського українства, відірваного від України, поділеного між іноземними державами. Саме він разом із соратниками у складний міжвоєнний період зумів очолити закарпатців, які виступили за своє національне і політичне утвердження.

#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom