top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

АВТОРСЬКА ЗУСТРІЧ З ПАВЛОМ БОНДАРЕНКОМ (ПАВЛОМ ПРАВИМ)
15 вересня о 17:00 в головній читальній залі Наукової бібліотеки ЛНУ відбудеться зустріч з Павлом Бондаренком (літературний псевдонім – Павло Правий) – істориком, письменником, журналістом та блогером. Він представить свої книги «Бандеровцы. Красным по чёрному. Ангелы и Демоны Великой войны» та «Картонні герої», які вийшли друком протягом останнього року.
Автор ставить за мету в популярній формі розвінчати історичні міфи, які було створено в Радянському Союзі й дотепер підтримуються силами російської пропаганди. Книга «Бандеровцы. Красным по чёрному» намагається дати відповідь на найбільш розповсюджені та гострі питання про ОУН і УПА, пояснити легенди та максимально об’єктивно оцінити таке непросте явище, як український повстанський рух та націоналістичні організації 1920–1940-х років. «Картонні герої» - збірка літературно-публіцистичних есеїв про людей, з яких радянська пропаганда робила не просто героїв, а кумирів. Олексій Стаханов, Олександр Матросов, Ярослав Галан – їх нав’язували суспільству як ідеали, та чи були вони такими насправді? І де пролягає межа між реальною людиною й іконою, на яку її перетворювали ідеологія та пропаганда?

Цільова аудиторія книжок Павла Бондаренка – мешканці Сходу та Півдня України, проте вони можуть бути цікаві всім, кому небайдужа історія України.
Зустріч модеруватиме письменник і видавець Сергій Пантюк.

#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom