top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Презентація книжки “ПОСИЛЕННЯ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ ПРОТИ МЕШКАНЦІВ ЗАКАРПАТТЯ…”
14 вересня 2017 року о 12 год. в рамках заходів 24-го Міжнародного книжкового Форуму видавців у Львові в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Драгоманова, 17) відбудеться презентація видання “ПОСИЛЕННЯ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ ПРОТИ МЕШКАНЦІВ ЗАКАРПАТТЯ НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ ЙОГО РАДЯНІЗАЦІЇ. 1947–1953 РР. ЗБІРНИК АРХІВНИХ ДОКУМЕНТІВ І МАТЕРІАЛІВ” за участю відомого на Закарпатті історика-дослідника, керівника редакційно-видавничої групи редколегії Закарпатської обласної книги “Реабілітовані історією” Олексія КОРСУНА та директора видавництва “Карпати” Віктора БРАСЛАВЦЯ.

Книга висвітлює період посилення комуно-партійного й адміністративного тиску на мешканців краю в перші роки його перебування у складі радянської держави. До збірника ввійшли архівні документи з фондів Державного архіву Закарпатської області, відомчих архівів Управління СБУ та Головного управління національної поліції України в Закарпатській області, окремі архівні матеріали з фондів Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ф. Потушняка, Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства “Просвіта” та приватних збірок громадян.

#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom