top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Презентація книжки “ВУЛИЦІ ЛЬВОВА”
15 вересня 2017 року о 12 год. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться презентація книги Ігоря Мельника “Вулиці Львова”.

У книзі вміщена інформація про вулиці та площі Львова, розповідається про їхню історію, яка творилася протягом багатьох сторіч. Давнє місто Лева розглядається послідовно за його історичними частинами: Середмістям, передмістями та околицями. Окрім загальної картини Львова, читачі ще мають можливість ознайомитися з численними фотографіями, малюнками, листівками та покажчиком вулиць.

Ігор МЕЛЬНИК – відомий український журналіст, письменник, краєзнавець у доробку якого вже не одне дослідження та видання про Львів, зокрема: “Львівські вулиці і кам’яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини”, “Львівський Новий Світ та південні околиці Королівського столичного міста Галичини від Святого Юра до Наварії”, “Довкола Високого Замку: шляхами і вулицями Жовківського передмістя та північних околиць міста Львова”, “Личаківське передмістя та східні околиці Королівського столичного міста Львова” (у співавторстві з Роксоланою Загайською), “Львівське Середмістя: всі вулиці, площі, храми й кам’яниці”, “Галицьке передмістя та південно-східні околиці Королівського столичного міста Львова”, “Пам’ятники та меморіальні таблиці міста Львова” (у співавторстві з Романом Масиком) та ін.

#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom