top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Презентація книжки “ВУЛИЦІ ЛЬВОВА”
15 вересня 2017 року о 12 год. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Драгоманова, 5) відбудеться презентація книги Ігоря Мельника “Вулиці Львова”.

У книзі вміщена інформація про вулиці та площі Львова, розповідається про їхню історію, яка творилася протягом багатьох сторіч. Давнє місто Лева розглядається послідовно за його історичними частинами: Середмістям, передмістями та околицями. Окрім загальної картини Львова, читачі ще мають можливість ознайомитися з численними фотографіями, малюнками, листівками та покажчиком вулиць.

Ігор МЕЛЬНИК – відомий український журналіст, письменник, краєзнавець у доробку якого вже не одне дослідження та видання про Львів, зокрема: “Львівські вулиці і кам’яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини”, “Львівський Новий Світ та південні околиці Королівського столичного міста Галичини від Святого Юра до Наварії”, “Довкола Високого Замку: шляхами і вулицями Жовківського передмістя та північних околиць міста Львова”, “Личаківське передмістя та східні околиці Королівського столичного міста Львова” (у співавторстві з Роксоланою Загайською), “Львівське Середмістя: всі вулиці, площі, храми й кам’яниці”, “Галицьке передмістя та південно-східні околиці Королівського столичного міста Львова”, “Пам’ятники та меморіальні таблиці міста Львова” (у співавторстві з Романом Масиком) та ін.

#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom