top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Презентація книжки “ВІЙНА ДВОХ ПРАВД…”

Корисними є ті рішення, які прийняті шляхом компромісу. Добре говорити самому, але ще краще чути іншого... Завдяки співпраці харківського видавництва “Vivat”, головного редактора інтернет-ресурсу “Історична правда” Вахтанга Кіпіані та цілої низки українських й польських інтелектуалів – маємо нагоду оцінити українсько-польські відносини зі значно ширшої перспективи, аніж емоційно забарвлені категорії болю та втрат.

Презентація книги “ВІЙНА ДВОХ ПРАВД. ПОЛЯКИ ТА УКРАЇНЦІ У КРИВАВОМУ ХХ СТОЛІТТІ” відбудеться у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (Драгоманова, 5) – на тематичному майданчику “Історія” у рамках 24-го Форуму видавців. 
Із Вахтангом Кіпіані, Романом Висоцьким та Олею Гнатюк будемо спілкуватись про діяльність ОНУ і УПА, Армії Крайової; трагедію на Волині 1943 року, акцію “Вісла” 1947 р., про Василя Стуса, Єжи Ґедройца і про те, як бути з “війною двох правд”.

Чекаємо на вас 14 вересня о 18.00

Можна і раніше :-)

#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom