top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМІКСУ “ВОЛЯ”

А що, якби сто років тому все відбулось по іншому?

Українська Держава на чолі з гетьманом Скоропадським не лише стверджує свою міць, а й успішно протистоїть наступу вірних слуг “верховного комунара Леніна” та “крепостным душам” російського імператора Миколи ІІ?

Поєднання технологій, магії та окультизму на сторінках українського графічного роману “Воля”, події якого розгортаються у 1918 р. Персонажі коміксу переплітають свої долі з реальними історичними постатями, що відіграли ключові ролі в подіях Української революції 1917–1921 рр.: гетьманом Павлом Скоропадським, Михайлом Грушевським й Нестором Махном, а також Петром Болбочаном та Володимиром Вернардським.
Комікс “Воля” – це вдале поєднання історії та популярної культури. Першу частину графічного роману творили три художники – Олексій Бондаренко, Олександр Опара, Максим Богдановський та команда сценаристів й авторів діалогів.

Детальніше про це видання зможете дізнатись

16 вересня о 18 год. у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) – на презентації коміксу за участю автора ідеї В’ячеслава Бугайова і сценаристів Дениса Фадєєва та Олександра Филиповича. 
(Захід відбувається у рамках роботи історичного майданчика Форуму видавців у Львові).
#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom