top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: ЛЕГЕНДА І ЛЮДИНА

 

15 вересня о 17 год. на історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська, 1, ауд. 314) відбудеться презентація книги “Богдан Хмельницький: легенда і людина”. Це новий погляд на Богдана Хмельницького. Так можна охарактеризувати нову книгу знаного українського філософа та історика Петра Кралюка.

“Богдан Хмельницький: легенда і людина” – книга про українського гетьмана. Однак це не класична біографія, а спроба оцінити цю історичну постать крізь призму різних традицій: українську, польську, російську, єврейську, турецьку та татарську. Саме цьому присвячена перша частина книги, у якій Петро Кралюк розкриває перед нами своєрідний “міф Хмельницького”. Друга частина – це біографія Хмельницького та аналіз його діяльності в українському та загальноєвропейському контекстах.

Детальніше про авторове бачення місця українського гетьмана в історії зможете дізнатись під час презентації книги за участю автора:

Захід – у рамках XXIV Форуму видавців у Львові – на тематичному майданчику “Історія”, 
яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.
#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom