top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: ЛЕГЕНДА І ЛЮДИНА

 

15 вересня о 17 год. на історичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка (вул. Університетська, 1, ауд. 314) відбудеться презентація книги “Богдан Хмельницький: легенда і людина”. Це новий погляд на Богдана Хмельницького. Так можна охарактеризувати нову книгу знаного українського філософа та історика Петра Кралюка.

“Богдан Хмельницький: легенда і людина” – книга про українського гетьмана. Однак це не класична біографія, а спроба оцінити цю історичну постать крізь призму різних традицій: українську, польську, російську, єврейську, турецьку та татарську. Саме цьому присвячена перша частина книги, у якій Петро Кралюк розкриває перед нами своєрідний “міф Хмельницького”. Друга частина – це біографія Хмельницького та аналіз його діяльності в українському та загальноєвропейському контекстах.

Детальніше про авторове бачення місця українського гетьмана в історії зможете дізнатись під час презентації книги за участю автора:

Захід – у рамках XXIV Форуму видавців у Львові – на тематичному майданчику “Історія”, 
яким курує Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.
#bookforum2017

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9IkZyZWUgSm9vbWxhIFRoZW1lcyI+RnJlZSBKb29tbGEgVGVtcGxhdGVzPC9hPiwgPGEgaHJlZj0iaHR0cDovL3d3dy5udGNob3N0aW5nLmNvbS93ZWJfaG9zdGluZy8iIHRhcmdldD0iX2JsYW5rIiB0aXRsZT0iaG9zdGluZyI+d2ViIGhvc3Rpbmc8L2E+LiZuYnNwOw==');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom