top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Святині, що єднають народи

Із 28 вересня до 12 жовтня 2009 р. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка було експоновано фотовиставку “Святині, що єднають народи”. Організаторами проекту виступили Наукова бібліотека Університету, Фонд охорони і популяризації культурної спадщини NIKE (Польща), Центр культури в Любліні (Польща) та Європейський колегіум польських і українських університетів.

Мета виставки – популяризація найцінніших пам’яток європейської сакральної архітектури, зокрема, на прикладі храмів Польщі, України, Білорусі, Литви різних епох, показати багатство витоків європейської культурної ідентичності. Фотовиставка документує співіснування різних народів, релігій та віросповідань, а також їхнє значення у контексті європейської культури.

Виставка складається з 80 кольорових стендів (100 х 70 см.) з фотографіями храмів різних релігій та віросповідань (католицькі костели, православні та греко-католицькі церкви, моленни старовірів, протестантські храми, синагоги, мечеті тощо), із стислими коментарями та архітектурними планами. Опис виставки здійснено трьома мовами: польською, українською та англійською.

Також додатковим, але надзвичайно яскравим, елементом експозиції є копії вітражів Юзефа Мегоффера.

Зазначимо, що ця виставка є вже другою масштабною презентацією спільно із польськими колегами та міжнародними культурними інституціями, опісля  фотовиставки та мультимедійного проекту “Люблін – Львів. Спільна окраса Європи”, що був представлений під час відзначення 400-річного ювілею Наукової бібліотеки у жовтні 2008 р.

Віртуальна виставка "Святині, що єднають народи" .

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top
современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom