top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Документальна соціальна стрічка “Борщ”. Обговорення

7 листопада 2017 р. о 15.30 у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. М. Драгоманова, 5) відбудеться обговорення документальної стрічки “Борщ” українських режисерів Олександра й Дарини Балабаїв.

 

Фільм було відзначено на конкурсі WorldFest-2017 (21–30 квітня, Сполучені Штати Америки), який вважають найдавнішим кінофестивалем незалежного кіно та відео у світі.

WorldFest заснував титулований режисер і продюсер Хантер Тодд з метою підтримки незалежних режисерів. Із 1968 року фестиваль став конкурсним.

Документальний фільм “Борщ” став призером на ювілейному 50-му фестивалі в Х’юстоні WorldFest’і у категоріі “Етика та культура”.

У фільмі йдеться про “незвичних людей”, які приїхали до Львова з виставою. “Незвичні люди” – так режисери назвали осіб із особливими потребами. У зйомках брали участь люди з ДЦП, на візках та супроводжуючі їх волонтери. За час спілкування з цими чудовими людьми було зібрано багато матеріалу, створено паралельну креативну сюжетну лінію та змонтовано фільм. До процесу виробництва не був залучений жоден спонсор. Все – від зйомок фільму, монтажу, титрування англійською, кольорокорекціі та звуку – автори робили самі.

Відтепер Ваші уявлення про борщ докорінно зміняться, обіцяють режисери.

Тож запрошуємо відвідати показ стрічки та змінити свій ракурс бачення!

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom