top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

“УКРАЇНСЬКИЙ ПРІОРИТЕТ”

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВИХ КНИГ ВИДАВНИЦТВА “УКРАЇНСЬКИЙ ПРІОРИТЕТ” відбулась 15 листопада у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка. Участь у заході взяв український письменник та видавець Володимир Шовкошитний (Київ), письменниця Вікторія Андрусів (Ужгород, Лос-Анджелес) та журналіст й письменник Ігор Горгула (Львів). Модератором зустрічі був поет та літературознавець Григорій Чопик.

Володимир Шовкошитний розпочав знайомство з видавничими новинками з книг львівського письменника, голови обласної організації Спілки письменників України Ігоря Горгули – “Посмішка авгура” (Київ, 2017). Видавець окреслив цю книгу як “роман про місто” та наголосив, що автор “вловив магію міста” Львова.

Відтак В.Шовкошитний познайомив аудиторію із сучасною українською письменницею з Ужгорода Вікторією Андрусів та презентував її останню книгу “Тринадцять жінок Івони” (Київ, 2017). Директор видавництва “Український пріоритет” наголосив, що характерною рисою авторки книги є пильність до деталей та кінематографічний погляд на сценарій. Щодо жанрового окреслення, то це своєрідний трилер. Сама ж авторка називає свою книгу психологічною драмою. Коротко переповідаючи фабулу роману, В.Андрусів заперечила тезу Ігоря Горгули про те, що прообразом головного героя слугував відомий злочинець Андрій Чикатило. Свого персонажа, Івона, авторка характеризує як самозакоханого, нарцистичного, проте успішного молодого чоловіка, який “заплутався у житті”.

Після презентації автори подарували свої книги бібліотеці Університету.

Лоштин Н.

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom