top
logo

Лічильник

лічильник на сайт

Голосування

Що б ви хотіли бачити на сайті ?

Показники ефективної наукової діяльності науковця, установи і країни: публікації, наукові видання, гранти
19 березня 2018 р. у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка відбувся семінар за участі компанії Clarivate Analytics та команди Програми імені Фулбрайта в Україні для вчених, бібліотекарів, редакторів наукових видань, керівників установ та підрозділів, молодих науковців.

Директор Наукової бібліотеки Василь Кметь у своїй доповіді “Класична бібліотека у перспективі сучасної науки: від точки творення до простору можливого” простежив принципи формування, функціонування та змін періодичних видань від паперового носія до віртуальних репозитаріїв, а також роль бібліотек вишів у коректному та зручному формуванні таких баз даних.

У рамках семінару стипендіатка програми Фулбрайта в Україні Софія Фаріон розповіла присутнім про вимоги до публікацій у фахових репозитаріях, зокрема структуру та оформлення списку використаних джерел. Співробітник Інституту Онкології Густава Русі (Париж, Франція) Єгор Васецький поділився досвідом написання наукових грантів та розповів, як правильно підготувати успішний грантовий проект.

Ірина Тихонкова, експерт із навчання та аналітичних ресурсів Clarivate Analytics, зосередила увагу на питаннях ефективності наукової діяльності дослідників, оцінки затребуваності наукових публікацій (індекс Гірша, імпакт-фактор тощо), а також проблемі вибору видання для публікації в розмаїтті журналів, серед яких можуть бути такі, що штучно піднімають свій рейтинг. Відтак існує певна процедура відбору до бази Web of Science. Науковець має можливість перевірити фахове видання на добропорядність та коректність, а отже уникнути “журналів-хижаків”.
Також організатори передали до фондів Бібліотеки видання “Посібник із наукометрії: індикатори розвитку науки й технології”, яке полегшить співробітникам Університету роботу з наукометрією.

Кметь Вікторія

 

Електронні б-ки

virtual.jpg

Виставка

Kostovsykiy Oleksandr Mikitovich 1.jpg

Прес-кліпінг

press-clipping.jpg

bottom
top

Останні новини

современная архитектура англии презервативи композити дк 016-2010 семантика це ферменти бизнес требования к сайтумідь царская водка силіконові форми

bottom